دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

آبگیر لوله ای قالیشویی

ابگیر فرش

آبگیر لوله ای قالیشویی

آبگیر لوله ای قالیشویی

آبگیر لوله ای قالیشویی

دستگاه آبگیر لوله ای قالیشویی یکی از دستگاه های نظافتی است که شرکت مدرن ماشین تبریز سازنده و تولید کننده آن می باشد .

جهت سفارش هریک از دستگاه های قالیشویی ، دستگاه های قطعه شور و یا دستگاه های آبگیری فرش در مدل های مختلف ، کافیست یک تماس با شرکت مدرن ماشین گرفته و پس از مشاوره ، محصول مورد نظر خود را به راحتی سفارش دهید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

آبگیر لوله ای قالیشویی یک دستگاه بسیار کاربردی است که با توجه ویژگی هایی دستگاه ، خرید و استفاده از آن یک نیاز اساسی برای کارگاه ها و کارخانه های قالیشویی بزرگ محسوب می شود . تولید کنندگان زیادی هم اکنون دستگاه آبگیر لوله ای قالیشویی را تولید می کنند .

دستگاه تولیدی توسط شرکت مدرن ماشین تبریز از بهترین قطعات گردهم آمده و ساخته شده است .

کیفیت دستگاه به شدت بالا بوده و قابل مقایسه با هیچ نمونه مشابه دیگری نیست. بدنه دستگاه از جنس بسیار عالی بوده و تولید کارخانه لوله آهن ایران می باشد .

قسمت موتور اصلی این دستگاه با توان بالا و بسیار قدرتمند ساخته کارخانه موتوژن تبریز می باشد که نمونه آن در هیچ محصول مشابه وجود ندارد . تسمه اصلی دستگاه تولید کارخانه ایران تسمه تبریز و فنر های نگه دارنده پایه های دستگاه تولید کارخانه فنر تهران می باشد .

ویژگی ها و قیمت آبگیر لوله ای قالیشویی شرکت مدرن ماشین

یک دستگاه بسیار بی نظیر که اطمینان خاطر استفاده از ان را همیشه خواهید داشت . آبگیر لوله ای قالیشویی ساخته شده توسط شرکت مدرن ماشین تبریز با چرخش 3000 دور در دقیقه آبگیری قالی ها را تا بیش از 95 درصد تضمین می نماید تنها در 2 دقیقه .

یعنی تقریبا با این دستگاه قالی های مدنظر تماما خشک و آبگیری می شوند و تنها با چند دقیقه قرار گیری در معرض نور آفتاب و گرما به شکل صددرصدی خشک خواهند شد .

این دستگاه همانطور که اشاره شد با بهترین قطعات زیر نظر مهندسین مجرب قسمت ساخت و تولید طراحی و ساخته شده است . این دستگاه از جمله دستگاه هایی است که صادراتی بوده و به عنوان یکی از بهترین دستگاه ها و پرکاربردترین دستگاه های قالیشویی به سایر کشور ها ارسال می شود.

آبگیر لوله ای قالیشویی شرکت مدرن ماشین هم اکنون با تخفیف ویژه به مشتریان محترم ارائه می شود . شما خریداران گرامی این محصول هم اکنون می توانید از سراسر ایران تماس گرفته و با تخفیف ویژه شرکت مدرن ماشین دستگاه آبگیر لوله ای قالیشویی را سفارش دهید تا در کوتاهترین زمان خدمت شما ارسال شده و تحویل داده شود .

تمامی دستگاه ها دارای گارانتی طلایی و همچنین خدمات پس از فروش به مدت 15 سال می باشند .

شرکت مدرن ماشین تبریز بزرگترین تولید کننده دستگاه های نظافتی در شمالغرب کشور


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی