دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

تجهیزات قالی شویی اتوماتیک

قالیشویی

تجهیزات قالی شویی اتوماتیک

تجهیزات قالی شویی اتوماتیک

فروش تجهیزات قالی شویی اتوماتیک

ماشین سازی صنعت مدرن تبریز یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کننده تجهیزات قالی شویی اتوماتیک در سطح کشور می باشد . هر قالیشویی اتوماتیک برای پاسخویی به حجم بالای قالی ها مطمئنا باید از تجهیزات مدرن و مکانیزه استفاده نماید .
همانطور که در مقالات قبل اشاره شده است تجهیرات قالیشویی عمدتا به سه دسته سنتی، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک دسته بندی می شوند.
در این راستا و به مرور زمان دستگاههای قالیشویی سنتی به دلیل استفاده از انرژی و مواد شوینده و نیروی انسانی بیشتر جای خود را به دستگاههای قالیشویی اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دادند و کمتر قالیشویی وجود دارد که از تجهیزات سنتی در قالیشویی بهره ببرد.

با ما تماس بگیرید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

در این مقاله شرکت ماشین سازی صنعت مدرن قصد دارد شما را با تجهیزات قالی شویی اتوماتیک آشنا کند.
حداقل تجهیزات مورد نظر برای تاسیس یک قالیشویی اتوماتیک استفاده از دستگاه آبگیر لوله ای فرش و دستگاه قالیشویی اتوماتیک می باشد.
در این راستا این شرکت ماشین سازی برای راحتی و آسایش شما مشتریان عزیز کلیه تجهیزات مورد نظر برای راه اندازی یک قالیشویی اتوماتیک را در اولویت کاری خود قرار داده است و آماده پاسخگویی نیازهای شما در حد وسیعی می باشد.
یکی از اصول مهم در جلب رضایت مشتری در قالیشویی ها، تمیزی و بدون چروک بودن فرش تحویلی می باشد که این کار عملا با خرید و نصب تجهیزات استاندارد مهیا می شود.
گروه ماشین سازی صنعت مدرن مجهز به تکنولوژی روز دنیا می باشد به طوری که کلیه محصولات تولید شده توسط این شرکت ماشین سازی دارای استانداردهای داخلی و خارجی می باشد.
از ویژگی های بارز محصولات تولید شده شرکت ماشین سازی صنعت مدرن می توان به کیفیت بالای محصولات، نهایت صرفه جویی در مصرف انرژی، استفاده بهینه از مواد شوینده، صدا و لغزش کمتر نسبت به نمونه های خارجی و داخلی اشاره نمود.
این شرکت ماشین سازی کلیه قطعات مورد نیاز برای راه اندازی یک قالیشویی اتوماتیک را با دانش روز دنیا تولید و روانه بازار می نماید.

قیمت تجهیرات قالیشویی اتوماتیک

قیمت تجهیرات قالیشویی اتوماتیک بر حسب کارکرد آنها تعیین می شود و نمی توان قیمت کلی برای آن ارائه نمود. اما همانطور که مطلع هستید این شرکت ماشین سازی قیمت محصولات تولیدی خود را در سال جدید همانند سال های گذشته با قیمت مناسب و کارانتی و خدمات پس از فروش بلند مدت ارائه می نماید. همچنین امکان خرید نقد و اقساطی محصولات نیز هم اکنون فراهم می باشد .

مزیتهای دستگاه قالیشویی اتوماتیک

شستشوی فرش و قالی با استفاده از تجهیزات قالیشویی اتوماتیک باعث، افزایش سرعت کار، استفاده کمتر از نیروی انسانی، کاهش فضای اشغالی، شستشوی با کیفیت بالا ترو با کمترین آسیب فرش از جمله محاسن دستگاه های قالیشور اتوماتیک به حساب می آید.
تجهیزات قالیشویی اتوماتیک ماشین سازی صنعت مدرن با امکان کنترل برنامه شستشوی فرش و دستگاه آبگیر لوله ای، با کمترین میزان لرزش در کوتاهترین زمان و با بیشترین درصد خشک کنددگی فرش و قالی می باشد که باعث ارجعیت این شرکت ماشین سازی نسبت به رقبای داخلی و خارجی شده است.
اگر به فکر تاسیس قالیشویی جدید و یا ارتقاء تجهیزات قالیشویی خود هستید بهتر است با کارشناسان و مشاوران گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در ارتباط باشید تا در کمترین زمان ممکن نسبت به نصب و راه اندازی قالیشویی خود اقدام نمایید.
باتشکر صنعت مدرن تبریز


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی