دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

تولید کننده دستگاه قالی شویی

قالیشویی

تولید کننده دستگاه قالی شویی

تولید کننده دستگاه قالی شویی

 کارخانه های تولید کننده دستگاه قالی شویی

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز یکی از بزرگترین مراکز تولید کننده دستگاه قالی شویی در سطح کشور می باشد .
امروزه استفاده از دستگاه های قالی شویی برای شست و شوی قالی ها به دلیل افزایش فرهنگ آپارتمان نشینی امری ضروی شده است .

جهت راه اندازی یا تجهیز کارگاه های قالیشویی ، مشاوره و دریافت آخرین قیمت با ما تماس بگیرید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

اکثر افراد هر ساله هزینه زیادی برای خرید فرش می کنند و برای انجام مراقبت های لازم ، همواره به دنبال قالی شویی های معتبر هستند تا ضمن خدمات شسشتو و … از سلامت قالی های خریداری شده نیز اطمینان خاصل نمایند .
قالی شویی های معتبر در واقع مراکزی هستند که بتوانند قالی های تحویلی را در زمان تعیین شده و بدون هیچ گونه کثیفی جامانده ، پارگی و یا چروکیدگی به مشتری تحویل نمایند .
در واقع میزان کیفیت کار کارگاه های قالی شویی ارتباط مستقیمی با دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در کاراه دارد.
دستگاه های قالی شویی می توانند هر اندازه قالی را مناسب با تراکم فرش ، مورد شست و شو قرار دهند .
خوشبختانه شرکت های ماشین سازی تولید کننده دستگاه قالی شویی از دانش روز دنیا برای ساخت دستگاه های مدرن و به روز بهره می گیرند چراکه هم خواسته ها هر روز در حال تغییر هستند و هم قالی ها.
به طور کلی دستگاه های قالی شویی بسته به نوع ، قیمت ، کیفیت ساخت ، کارایی در انواع مختلف در بازار وجود دارد که صاحب کارگاه باید بر حسب نیاز و بودجه دستگاه مورد نظر را خریداری نماید .

انواع دستگاه های قالی شویی

تولید کننده دستگاه قالی شویی ، تجهیرات تولیدی را با توجه به نیاز کارگاه ها تولید می کند . مسلما دستگاه های مورد استفاده در کارگاه های کوچک از لحاظ قیمت ، سرعت کار و پاسخگویی به حجم قالی با کارگاه ها بزرگ یکی نیستند . در ادامه به معرفی برخی از این دستگاه ها می پردازیم .

دستگاه قالی شویی دستی : یکی از دستگاه های پرکاربرد در زمینه قالی شویی می باشد که به دلیل هزینه ارزان و کارایی مناسب از استقبال خوبی برخوردار شده است.

دستگاه های قالی شویی دستی به آسانی قابلیت جابه جای دارد و فضای زیادی را در محیط کارگاه اشغال نمی کنند.

دستگاه های قالی شویی اتوماتیک : یکی از مدرن ترین و به روز ترین دستگاه های قالی شویی می باشند که از مزایای این دستگاه های قالی شویی می توان به موارد زیر اشاره نمود :

عدم نیاز به نیروی انسانی ماهر و زیاد

استفاده بهینه از مواد شویند و انرژی

شست و شوی قالی ها به صورت اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی

ریشه شوی همواره از مهم ترین ویژگی های دستگاه های قالی شویی می باشد که به تمیزی هرچه بهتر قالی ها کمک می کند.
یکی از مدرن ترین و به روزترین دستگاه ها در زمینه قالی شویی دستگاه قالی شویی میزی اتوماتیک می باشد که به راحتی قابلبت جابه جایی داشته و فضای کمی را اشغال می کند.

مزایای استفاده از دستگاه قالی شویی اتوماتیک :

صرفه جویی در زمان شست و شو

کنترل تمامی حالات کار دستگاه با توجه به نوع و اندازه فرش

عدم ایجاد لرزش

عدم ایجاد آلودگی صوتی

امکان شست و شوی فرش هایی با قدمت بالا

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز برای ساخت انواع دستگاه های قالی شویی از کارگاه های مجزا استفاده می کند و کیفیت قطعات تولید شده در هر بخش توسط کارشناسان مورد آزمایش قرار می گیرد.

این شرکت ماشین سازی برای ساخت کلیه دستگاه های آبگیر فرش و قالی شویی از قطعات و تجهیزات با کیفیت در کنار مهندسین متخصص در بخش تولید و اجرا استفاده می کند به طوری که کلیه دستگاه های این شرکت ماشین سازی دارای نشان استاندارد ، گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش بلند مدت می باشند .

قیمت دستگاه های قالی شویی برحسب اندازه و نوع آن متفاوت می باشد و برای دریافت قیمت دقیق می توانید از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در ارتباط باشید.

تولید کننده دستگاه قالی شویی و آبگیر فرش با کیفیت بالا و قیمت مناسب در سطح کشور ، ارائه تمامی تجهیزات کامل جهت راه اندازی کارگاه های قالیشویی ، تولید با طراحی مناسب و نیاز روز بازار ، گارانتی معتبر  و خدمات پس از فروش به مدت طولانی برای تمامی محصولات تولیدی شرکت صنعت مدرن

با تشکر


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی