دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

خرید دستگاه خشک کن قالیشویی

ابگیر فرش

خرید دستگاه خشک کن قالیشویی

خرید دستگاه خشک کن قالیشویی

خرید دستگاه خشک کن قالیشویی

جهت خرید دستگاه خشک کن قالیشویی می توانید با شرکت صنعت مدرن ( مدرن ماشین تبریز ) تماس گرفته و پس از ارائه مشخصات دستگاه مورد نظر ، خرید دستگاه خشک کن قالیشویی را به صورت نقدی و اقساطی از ما انجام دهید .

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

شرکت صنعت مدرن یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه های قالیشویی و ابگیری فرش در شمالغرب کشور است . ما دستگاه هایی را با تولید ملی روانه بازار می کنیم که کاملا با نمونه های خارجی قابل رقابت هستند .

تمامی این دستگاه ها در حال حاضر به داخل و خارج از کشور ارسال می شوند و نمونه این دستگاه ها در هیچ جایی وجود ندارد . این تفاوت ممکن است از لحاط ظاهری تفاوت نکند چرا که تمامی دستگاه ها تا حدودی شبیه به هم هستند اما از لحاظ کارکرد کاملا مشخص هستند .

دستگاه های شرکت صنعت مدرن با بهترین قطعات ساخته و مونتاژ می شود . شرکت هایی مثل موتوژن تبریز ، اتحاد تبریز و شرکت هایی همچون اینورتر و هیوندا با ما در حال همکاری هستند .

با گردهمایی قدرت این شرکت ها در نهایت دستگاه هایی تولید می شوند که کیفیت و کارایی را برای شما معنی کنند .

ساخت دستگاه های صنعتی و نظافتی

شرکت ما علاوه بر این، در ساخت انواع دستگاه های نظافتی نیز فعالیت می نماید .

ساخت دستگاه های قطعه شور ، موتورشویی و سیلند شویی که هم اکنون یکی از شغل های پردرامد نیز می باشد ، ساخت انواع دستگاه های قالیشویی در مدل های مختلف ، ساخت انواع کارواش های صنعتی و … .

شرکت ما جزء معدود شرکت هایی می باشد که تمامی دستگاه های قالیشویی را تولید می کند . انواع دستی دستگاه ها ، انوع دستگاه های اتوماتیک و تمام اتوماتیک رومیزی جزء تولیدات شرکت صنعت مدرن هستند . شما علاوه بر خرید دستگاه خشک کن قالیشویی می توانید تمامی دستگاه هایی که برای راه اندازه و یا تجهیز کارگاه های خود نیاز دارید را به صورت نقد و اقساط از ما تهیه نمائید .

جهت بهره مندی تمامی مشتریان عزیز از خدمات شرکت صنعت مدرن ما شرایط فروش و پشتیبانی ویژه ای را برای تمامی مشتریان و هم میهنان عزیز از سراسر کشور در نظر گرفته ایم .

شما هم میهنان عزیز جهت خرید دستگاه خشک کن قالیشویی و یا اطلاع از قیمت های این دستگاه می توانید با ما تماس گرفته و از لیست قیمت بروز دستگاه ها مطلع شوید .

خرید دستگاه خشک کن قالیشویی یک فرصت عالی برای تجهیز کارگاه قالیشویی میباشد . دستگاه تولید شده توسط شرکت ما با توان کاری بسیار بالایی طراحی شده است به گونه ای که در عرض تنها 2 دقیقه به میزان 95 درصد آبگیری نماید . توان کاری بسیار بالا ، جنس بدنه و لوله با کیفیت در کنار 12 ماه گارانتی طلایی و 15 سال خدمات پس از فروش تقدیم به شما مشتریان گرامی شرکت صنعت مدرن .

 

 


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی