دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

درباره ما

درباره ما

شرکت ماشین سازی مدرن تبریز

به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده دستگاه های نظافت صنعتی در شمال غرب کشور با هدف تولید برتر، کیفیت بهتر شروع به کار کرده است.

شرکت ماشین سازی مدرن تبریز مشتمل بر کارگاه های تولید، مهندسی برق ، مونتاژ، سالن رنگ و دفتر طراحی مهندسی می باشد .

این شرکت کلیه تولیدات خود را در مراحل مختلف فرایند تولید، بازرسی فنی نموده و با این روش توانسته است قدم های موثری را در ارتقاع کیفیت و نوآوری در تولید دستگاه های قالیشویی ، آبگیرفرش،پتوشویی،دستگاه های قطعه شویی بردارد .

با توجه به رشد صنایع و روآوردن اکثر مردم به قسمت های صنعت ، جهت کارآفرینی ساخت تمامی دستگاه ها با قطعات درجه یک از بهترین برند ها همکاری با شرکت های بزرگ همچون شرکت های موتوژن تبریز_ شرکت متحد تبریز_شرکت بیلبرینگ ژاپن شرکت اینورتر ایتالیا و هیوندای کره از اولویت های مهم این شرکت محسوب گردید.

در راستای حرکت به سمت اهداف این شرکت شروع به ساخت دستگاه هایی که نظیر آنهارا در کشور های خارجی وپیشرفته طراحی و ساخته میشد کرد

که حال با علم و تخصص مهندسین ایرانی این شرکت توانسته با شیوه ای نوین و با تکنولوژی های برتر روز دنیا این دستگاه را طراحی و به مرحله تولید برساند که با اقتدار می توان گفت در کنار مشابه های نمونه خارجی از نظر کیفیت و کارایی ، حرف اول را میزنند در حال حاظر این شرکت با تکمیل توسعه و بهینه سازی فرایند تولید ماشین آلات و تجهیزات مدرن و برقراری سیستم های نوین تولیدی محصولات خود را به کلیه استان های ایران و همچنین به کشورهای همسایه مانند عراق،افغانستان،پاکستان،باکو و کشورهای حوزه خلیج فارس صادر می نماید. شرکت ماشین سازی مدرن تبریز با اتکا به ۱۵ سال تجربه به پرسنل مجرب ، تکنولوژی های مدرن خود قادر است طیف وسیعی از انواع ماشین آلات صنعتی خاص را بنا به درخواست مشتری طراحی و تولید کند

کیفیت برتر، کمترین قیمت، تحویل به موقع ، گارانتی ۱ الی ۳ ساله ، خدمات پس از فروش ۱۰ الی ۳۰ ساله از مزیت های این شرکت برای تامین نیاز مشتریان گرامی می باشد.

خدمات پس از فروش:

ماشین سازی مدرن تبریز در این راستا که مشتریان مهمترین سرمایه شرکت هستند بنابراین برای حفظ و توسعه این سرمایه ، افزایش سطح رضایت مشتریان و تامین خواسته های مشتریان و تامین خواسته های آنها به عنوان یک هدف اصلی تعیین شده است این شرکت مصمم است با ایجاد ارتباط بیشتر انتظارات خواسته های مشتری را تامین کند.

گارانتی :

کلیه محصولات ماشین سازی مدرن تبریز دارای گارانتی می باشد

تعریف گارانتی : به مجموعه تعهداتی گفته می شود که تولید کننده در قبال وقوع هر گونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب قطعات ، تجهیزات و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرایطی خاص و زمانی خاص ، جهت رفع ان یا از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض قطعات بر عهده می گیرد در این حالت هزینه های تحمیل شده بر عهده سازنده محصول می باشد .

امروزه تمامی شرکت های سازنده محصولات در بازارهایی با رقابت بسیار فشرده سعی در جذب رضایت مشتریان خود دارند تا  تولیدکنندگان با عرضه محصولات خود نقش بیشتری در گرداندن چرخه صنعت داشته باشند.

در این راستا علاوه بر فعالیت های گسترده در مسیر بهبود کیفیت محصولات، ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش نیز امری اجتناب پذیر و الزامی می باشد. با توجه به پیچیدگی شرایط ارائه این خدمات و لزوم توجه در دقت و صحت انجام آنها استفاده از دستورالعمل اجرایی این خدمات بالاخص آن بعضی خدمات گارانتی بسیار ضروری می باشد

کیفیت محصول :

امروزه تعهد هر سازمان به کیفیت مهمترین رکن در بقای آن محسوب می شود در این راستا این شرکت با به کارگیری قطعات درجه یک به صورت تضمینی کیفیت محصولات را بالا برده و به دنبال رضایت مشتریان گرامی می باشد

کیفیت یکی از ویژگی های محصول و ارائه خدمات به مشتریان بیش از پاسخ دادن به شکایت های آنهاست تمرکز بر نیازهای مشتریان به معنی توجه به کیفیت محصول و ارائه خدمات به مشتریان است .


farabin

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

منو اصلی