دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه آبگیر فرش تبریز

ابگیر فرش

دستگاه آبگیر فرش تبریز

دستگاه آبگیر فرش تبریز

دستگاه آبگیر فرش تبریز

دستگاه آبگیر فرش تبریز تولید شرکت صنعت مدرن ، با بهترین کیفیت ، بهترین قطعات ، ساخت و مهندسی صدرصد اصولی و با آخرین دانش دنیا ، یکسال گارانتی معتبر و 17 سال خدمات پس از فروش ، آماده ارسال به سراسر کشور و خارج از کشور .

با ما تماس بگیرید : ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

دستگاه های آبگیری فرش یکی از دستگاه های بسیار مهم و حیاتی در کارگاه های مجهز قالیوشیی می باشد .

باتوجه به حجم بالای قالی در قالیشویی ها ، مسلما پاسخگویی باید سریع تر و ضمن آن خدمات دهی نیز بهتر باشد . به همین دلیل تجهیزات قالیشوییی نیز متناسب با این نیاز به روز شدند .

از همین رو دستگاه های قالیشویی در حجم بزرگتر و عملکرد بهتر روانه بازار شدند . در کنار این دستگاه های قالیوشیی ، نیاز اساسی به دستگاهی بود تا بتواند پاسخگوی قالی های خروجی از دستگاه باشد . به همین دلیل نیاز اساسی به دستگاه های آبگیری فرش بود .

امروزه تولید کنندگان زیادی در حال تولید دستگاه های آبگیری فرش هستند . این دستگاه ها با قرار گرفتن قالی در داخل آنها ، پروسه خشک کردن را در مدت زمان بسیار کوتاهی با درصد بسیار بالایی انحام می دهند .

دستگاه آبگیر شرکت صنعت مدرن

شرکت صنعت مدرن بزرگترین تولید کننده دستگاه های نطافتی در شمالغرب کشور میباشد . شرکت ما با همکاری شرکت های بسیار بزرگ دنیا ، هم اکنون موفق به ساخت دستگاه هایی شده است که نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از کشور نیز در حال استفاد از آنها هستند .

دستگاه های شرکت صنعت مدرن از جمله دستگاه آبگیر فرش تبریز که یکی از بهترین نمونه های موجود در بازار است عملکردی فوق العاده دارد .این دستکاه پس ار قرار گرفتن قالی در داخل آن ، تنها در عرض 2 دقیقه و با چرخش 3000 دو در دقیقه بدون لرزش ، آبگیری قالی را تا 98 در صد انجام می دهد .

98 درصد آبگیری تنها در 2 دقیقه !

این قدرت شرکت ماشین سازی صنعت مدرن است که دستگاه های صنعتی و نظاقتی را یا این چنین قدرتی تولید و روانه بازار داخل و خارج می نماید .

شرکت ما انواع دستگاه های قالیشویی ، دستگاه های آبگیری فرش و دستگاه های قطعه شویی جهت نظافت قطعات خودرو را تولید می نماید .

دانش کارخانه ما دانش روز و تمامی مهندسین و متخصصین آن دوره دیده و مجرب هستند . تمامی قطعات مورد استفاده بلا استثنا از بهترین کارخانه های دنیا وارد شرکت می شوند و پس از بررسی مجدد در خط تولید مورد استفاده قرار می گیرند .

ایمنی بسیار بالا در کنار استاندارد دستگاه و همچنین کارکردن آسان با آنها ، از دیگر ویژگی های دستگاه های شرکت صنعت مدرن است . جهت دریافت لیست قیمت و یا سفارش دستگاه آبگیر فرش تبریز ، دستگاهی قالیشویی یا قطعه شویی و … می توانید از طریق خطوط ارتباطی با ما تماس گرفته و با کارشناسان مشاوره و محصول خود را سقارش دهید .

باتشکر

گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی