دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه سیلندر شویی

قطعه شویی

دستگاه سیلندر شویی

دستگاه سیلندر شویی

دستگاه سیلندر شویی

دستگاه سیلندر شویی چیست و چگونه می توان آن را تهیه کرده و استفاده نمود ؟

دستگاه سیلندر شویی که دستگاه قطعه شور می باشد برای شستشوی سیلندر به کار گرفته می شود . البته نه تنها سیلندر بلکه تمامی قطعات خودرو و ماشین آلات که نیاز به شستشو دارند را می توان با استفاده از دستگاه قطعه شور نظافت نمود .

دستگاه قطعه شویی محدود به یک مدل نیست و این دستگاه ها با توجه به اندازه قطعات ماشین آلات و نوع ماشین آلات که از سبک تا سنگین و فوق سنگین هستند طراحی و ساخته می شوند .

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

مسلما توان کاری هر یک از دستگاه ها با توجه به نوع عملکرد آنها متفاوت است . دستگاه های قطعه شور سواری برای نظافت قطعات خودرو های سبک و قطعه شویی ماشین سنگین برای خودرو های دیزلی بزرگ بسیار مناسب عمل خواهد کرد .

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز ، هم اکنون یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان دستگاه های سیلندر شویی (قطعه شور) در داخل و مخصوصا شمالغرب کشور می باشد .

شرکت ما تمامی دستگاه های نظافتی از جمله قطعه شور ، آبگیر فرش ، قالیشویی و برخی دستگاه ها نظافتی صنعتی دیگر را در دستور کار خود قرار داده است .

مهندسین متخصص و دوره دیده در تمامی مراحل طراحی ، ساخت و اجرا کاملا بر روند کار نطارت دارند و تمامی اصول استاندارد سازی در ساخت دستگاه ها رعایت شده است .

استاندارد بین المللی دستگاه های ما هم اکنون صادرات آنها را به کشور های همجوار ممکن نموده است و شما عزیزان می توانید از هر نقطه ای با ما تماس گرفته و با توجه به نیاز خود دستگاه های مورد نظر را از شرکت سفارش داده و در محل تحویل بگیرید .

قیمت سیلندر شویی

قیمت دستگاه سیلندر شویی با توجه به نوع و اندازه آن تفاوت دارد . این دستگاه ها در 4 مدل سبک ، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین طراحی و ساخته شده اند . شما برای کسب اطلاعات کافی در رابطه با هر یک از این دستگاه ها می توانید به قیمت معرفی دستگاه قطعه شوی مراجعه نموده و اطلاعات تکمیلی شامل توضیحات کلی به همراه تصاویر و ویدئو های نحوه عملکرد دستگاه را به وضوح مشاهده نمائید .

متاسفانه هم به دلیل نوسانات قیمت در بازار و هم به دلیل تنوع در طراحی دستگاه ها نمی توان یک لیست قیمت دقیق ارائه نمود به همین دلیل توصیه می کنیم جهت اطلاع دقیق از لیست قیمت دستگاه سیلندر شویی و یا سایر دستگاه ها با ما تماس حاصل نمائید تا ضمن مشاوره مناسب در مورد دستگاه مد نظر ، قیمت روز هر یک از محصولات را خدمتتان ارائه نمائیم .

باتشکر

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی