دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک

قالیشویی

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز تولید دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک را با بهترین کیفیت و قیمت فوق العاده مناسب در خط تولید خود دارد و شما مشتریان عزیز هم اکنون می توانید از سراسر کشور با ما تماس گرفته و دستگاه های اتوماتیک و تمام اتوماتیک قالیشویی در بهترین طرح ها و همچنین طرح ترکیه را سفارش داده و در محل مورد نظر تحویل بگیرید .

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

امروزه با توجه به گسترش قالیشوی ها در سطح کشور، تقریبا افراد زیادی شستشوی قالی های خود را به قالیشوی ها می سپارند . قالیشویی ها نیز مسلما باید توانایی پاسخگویی به حجم عظیم قالی ها را داشته باشند که نیازمند تجهیزات مناسب میباشد .
یکی از موارد مهم در بالا بردن کیفیت کار قالیشویی ها استفاده از دستگاه های مدرن می باشد .
اگر به دنبال خرید دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک هستید بهتر است با شرکت صنعت مدرن در ارتباط باشید تا کیفیت کار خود را چندین برابر افزایش دهید . این یک شعار نیست و ما علنا کیفیت عملکرد تمام دستگاه های خود را برای شما عزیزان به نمایش گذاشه ایم .
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز تولید کننده انواع دستگاه های قالیشویی با بهترین کیفیت و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در سطح کشور می باشد . همچنین تمامی دستگاه های مربوط به قالیشویی همچون دستگاه قالیشویی دستی ، دستگاه آبگیر لوله ای فرش و … نیز در تمامی مدل ها با بهترین کیفیت و طرح روز در این شرکت طراحی و ارائه می شوند .
بالا بودن کیفیت دستگاه های تولید شده در کنار قیمت عادلانه باعث شده این شرکت ماشین سازی در صدر سایر شرکت های تولید کننده دستگاه های قالیشویی باشد و هم اکنون بزرگترین شرکت تولید کننده دستگاه های نظافتی در شمالغرب کشور هستیم .

دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک ضامن عمر قالی شما

همانطور که مشاهده می شود قالیشویی های زیادی در سطح شهرها به چشم می خورد که کیفیت کار و میزان رضایت مشتری از قالی های شسته شده، ارتباط مستقیمی با دستگاه های مورد استفاده در قالیشویی ها دارد.
یکی از مشکلاتی که در ارتباط با قالیشویی ها به چشم می خورد، پاره شدن فرش و ایجاد چروک در فرش می باشد که عامل تمامی این مشکلات استفاده از دستگاه های فرسوده و غیر استانداراد می باشد .
بهتر است برای خرید دستگاه های مورد نیاز خود برای ارتقاء یا تاسیس قالیشویی به مراکز معتبر تولید کننده دستگاه های قالیشویی مراجعه نمایید.
تمامی محصولات تولید شده در شرکت ماشین سازی صنعت مدرن مطابق با آخرین دانش و استانداردهای جهانی و داخلی می باشد.
دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک یکی از دستگاه های تولید شده این شرکت می باشد که در زیر به چند نمونه از مزایای این دستگاه می پردازیم.

یکی از مهم ترین این ویژگی ها صرفه جویی 80 درصدی در مواد شیمایی، آب، مواد تمیز کننده و هم چنین استفاده کمتر از نیروی انسانی می باشد.
استفاده از سیستم کامپیوتری در دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک باعث شده فشار وارد بر هر قالی نسبت به روش های قالیشویی دستی بسیار کاهش یابد .
دستگاه قالیشویی دستی  نیروی نامتعادل خط باریکی را بر روی قالی ها به جا می گذارند در حالی در دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک به دلیل فشار متعادل بر روی همه سطوح فرش هیچ گونه خطی بر جا نمی گذارند .
دستگاه قالیشویی دستی در یک جهت می چرخد که باعث کچ و یک سو شدن پرهای قالی می شود که در دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک به دلیل چرخش برس ها در همه جهات هر گونه لک و کثیفی را از بین می برد.
یکی دیگر از ویژگی های بارز دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک کیفیت بالای شستشوی فرش در بازه های زمانی متفاوت می باشد که این امر در دستگا های قالیشویی دستی به دلیل خستگی نیروی انسانی ممکن است متفاوت باشد.
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن مفتخر است که دستگاه شستشوی فرش اتوماتیک را با استاندارهای جهانی تولید و با قیمت عادلانه در دسترس عموم قالیشویی ها قراد داده است تا کیفیت کار قالیشویی ها در حد مطلوب واقع شود .

همین امروز با ما تماس بگیرید .


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی