دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای

قالیشویی

دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای

دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای

دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای

دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای درواقع یک مجموعه کامل در کنار هم هستند که برای شروع به کار ، تجهیز و یا راه اندازی یک کارگاه قالیشویی خریدازی می شوند .

معمولا قالیشویی هایی که قصد دارند به تازگی کار خود را اغاز نمایند اگر قصد داشتنه باشند تا یک مجموعه کامل قالیشویی را تشکیل دهند به هردو این دستگاه ها حتما نیاز دارند .

جهت اطلاع از لیست بروز قیمت ها و همچنین کسب اطلاعات با ما تماس بگیرید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای درواقع در قالیشویی های مجهز و مکانیزه نقش مکمل یکدیگر را خواهند داشت . چرا که این نوع قالیشویی ها معمولا با حجم عظیمی از قالی ها رو به رو هستند و به همین دلیل نیاز دارند تا اکثر فعالیت هارا به صورت تمام مکانیز هانجام دهند .

این بدین معنی نیست که سایر دستگاه های قالیشیی که کوچکتر هستند مثل دستگاه قالیشویی دستی و غلطکی و… در این نوع کارگاه ها استفاده نمی شوند .

تمامی این دستگاه ها می توانند در نوع خود قسمتی از بخش کاری را در قالیشویی های بزرگ انجام دهند . اما زمانی که صحبت از یک قالیشویی مکانیزه می شود لازم است تا این کارگاه با پیشرفته ترین دستگاه ها تجهیز شود .

دستگاه های صنعتی شرکت مدرن ماشین

زمانی که با سیل عظیم قالی ها در روز مواجه هستیم نمی توانیم تمام قالی ها را پس از شستشو در نور افتاب خشک کنیم . این کار هم زمان بر ، هم غیر اصولی و هم لازمه فضای زیادی است . به همین دلیل خشک کن لوله ای در عرض 2 دقیقه 98% آبگیری فرش را برای ما انجام خواهد داد .

بنابراین خرید دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای در کنار هم به نوعی کار ما را روی اصول جلو خواهد برد . لازم است بدانید شرکت صنعت مدرن ( مدرن ماشین تبریز ) هم اکنون یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه های نظافتی همچون دستگاه های قالیشویی در انواع مختلف (دستی ، اتوماتیک ، رومیزی و .. ) و انواع دستگاه های آبگیری و خشک کن فرش می باشد .

لذا جهت سفارش و تهیه هر یک از محصولات با تخفیف ویژه و همچنین شرایط خرید استثنایی می توانید با شرکت ما تماس گرفته و محصولات مورد نظر را سفارش دهید .

شرکت صنعت مدرن با ساخت بهترین دستگاه ها ، با همکاری بهترین شرکت های دنیا ، مدرن ترین و به روز ترین دستگاه های نظافتی را با 12 ماه گارانتی  طلایی و 15 سال خدمات پس از فروش به مشتریان خود رائه می نماید .

جهت خرید دستگاه قالیشویی اتوماتیک و خشک کن لوله ای کافیست در هر نقطه کشو که هستید با ما تماس بگیرید .

با تشکر شرکت مدرن ماشین تبریز


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی