دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه قالیشویی

دستگاه قالیشویی

دستگاه قالیشویی

ساخت و ارائه دستگاه قالیشویی در انواع مختلف از دیگر خدمات شرکت صنعت مدرن است .

همانطور که میدانیم فرش و بخصوص فرش های دست باف همواره زینت منازل ما هستند . امروز در این مقاله قصد داریم به معرفی دستگاه قالیشویی بپردازیم تا آن دسته از کاربران عزیز که اطلاعات کافی در این رابطه ندارند از مطالب این مقاله استفاده کنند .

برای استعلام قیمت یا سفارش و خرید هریک از محصولات مدرن ماشین با ما تماس بگیرید ــــــ ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

در گذشته به طبع قالشویی به شکل مدرن امروزی نبود و بیشتر توسط خود خانواده ها یا توسط کارگاه های قالیشویی سنتی انجام می گرفت .

امروزه با وجود دستگاه قالیشویی موضوع مقداری متفاوت شده است .

دستگاه قالیشویی می تواند در 2 نوع اتوماتیک و تمام اتوماتیک ساخته شده و کار کند . شرکت مدرن ماشین تبریز هر 2 نوع این دستگاه ها به همراه چندین نوع دیگر که کاملا ساخته خود شرکت بوده و تولید داخلی است را ارائه می کند . می توانید از طریق لینک های زیر محصولات موجود را مشاهده کنید :

دستگاه قالیشویی با پیشرفت تکنولوژی دچار تغییرات زیادی شد و به شکل امروزی تر و مدرن تر تبدیل شد .

امروزه قالیشویی های بزرگ و مدرن بدون شک برای اینکه در کار خود سرعت را داشته باشند و مهم تر از ان امانت دار کیفیت و سلامت فرش های مشتریان باشند از دستگاه قالیشویی برای ارائه خدمات استفاده می کنند . در اینگونه کارگاه ها یا کارخانجات دیگر روش های سنتی پاسخگوی حجم عظیم درخواست ها نخواهد بود .

به زبان ساده تر دستگاه قالیشویی تمام کارهایی که یک یا چند نفر برای شستشوی قالی انجام میدادند را به شکلی بسیار سریع تر ، بهتر و آسان انجام میدهد.

تصاویر و ویدئو های زیر بخشی از محصولات تولیدی در زمینه دستگاه های قالیشویی اتوماتیک و تمام اتوماتیک شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز می باشد . دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی ۱۲فرچه یکی از بهترین نوع دستگاه های شستشوی فرش و قالی می باشد که در ویدئو کوتاه زیر می توانید نحوه عملکرد این دستگاه را مشاهده نمائید .تمامی دستگاه ها هم اکنون قابل ارسال به سراسر کشور هستند .

قالیشویی تمام اتوماتیک میزی

دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک

دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی ۱۲فرچه
دستگاه قالیشویی

مزایای استفاده از دستگاه قالیشویی چیست ؟

دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک میزی که تصاویر و ویدئو های آن را در بالا مشاهده نمودید یکی از بهترین نوع دستگاه های قالیشویی هستند . اما بهتر است کمی دقیق تر این دستگاه را بشناسیم !

ویژگی دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک

دستگاه شستشوی اتومات رومیزی
دستگاه های فوق کاملا استیل بوده و جنس بدنه بسیار باکیفیت می باشد . همچنین به سفارش مشتری درطول های مختلف ساخته می شوند که تعداد فرچه ها و ارابه ها به سفارش مشتری قابل تغییر است از همین جهت این نوع دستگاه ها بسیار منعطف بوده و می توان به دلخواه مشتری و متناسب با نیاز کارگاه و همچنین میزان بودجه ، این دستگاه را آماده و ارسال کرد به همین دلیل یکی از دستگاه های بسیار محبوب و همچنین پرکاربرد در قالیشویی می باشد . زمانی که قالی توسط ای نوع دستگاه به مرحله شست و شو می رود هیچگونه دخالت دستی در ای پروسه وجود نداشته و تمامی مراحل کاملا مکانیزه و با کیفیت بسیار بالا اجرا خواهد شد .

فرآیند نهایی شستشوی قالی با دستگاه تمام اتوماتیک بسیار با کیفیت بوده و هیچگونه نگرانی هنگام شستشو قالی با این نوع دستگاه وجود ندارد . درکل این دستگاه همواره یکی از مناسب ترین دستگاه ها برای قالیشویی های تمام اتوماتیک و مجهز می باشد .

کیفیت کار این دستگاه تماما توسط ماشین سازی صنعت مدرن تبریز تضمین می شود و یکی از دستگاه های پیشنهادی ما برای خریداران دستگاه های قالیشور می باشد .

قیمت و کیفیت این دستگاه بسیار مناسب بوده و در مقایسه با برند های مشابه هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت به شدت رقابتی می باشد و رضایت خریداران این دستگاه همواره تایید کننده نحوه عملکرد آن می باشد .
دستگاهای فوق دارای اپشنهای مختلفی می باشند که در زیر به برخی از آنها اشار شده است :

فرچه زیر شوی فرش
فرچه سیلندری رو شو
پارو
واتر جت
مواد پاش بسیار قدرتمند
فرچه عرضی
وسایر اپشنهای لازم جهت شستشو ی فرش با کیفیت عالی که همه و همه به حفظ کیفیت و استحکام نهایی قالی کمک خواهد نمود .این دستگاه تماما تولید شرکت ماشین سازی صنعت مدرن می باشد و با کیفیت فوق العاده تولید می شود . هم اکنون می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا طرح هرگونه سوال در رابطه با این نوع دستگاه با ما تماس حاصل نمائید .

مهم ترین ویژگی که که می توان در استفاده از یک دستگاه شستشوی قالی برداشت کرد ، سرعت بالای انجام کار است .

قالیشویی سنتی همواره کاری خسته کننده و نیازمند نیروی کار زیادی است و در نهایت ممکن است نتیجه کار آنطور که باید می شد نشود .

مزیت مهم و کاربردی دیگر ، صرفه جویی است .

همانطور که می دانیم قریب به بیش از 90 درصد قالیشویی هایی که در منازل صورت می گیرد با آب شرب شهری است .

در این بین حتی اگر صرفه جویی هم صورت گیرد بازهم مقدار زیادی آب آشامیدنی که با زحمت زیاد تصفیه شده و آماده مصرف می باشد هدر می رود.

در کنار آن مواد شوینده هم به مقدار نادرست استفاده می شوند .

خصوصیت بعدی استفاده از دستگاه قالیشویی حفظ استحکام و رنگ بندی فرش است .قالی های دستباف بعضا بخاطر رنگرزی هایی که برای ابریشم های آنها صورت می گیرد هنگام شستشو با مواد شوینده خانگی درخور تغییر رنگ می شوند .

به همین خاطر مشاهده می شود که  رنگ یک قسمت با رنگ قسمتی دیگر درهم آمیخته شد و به کل کاری نا به سامان صورت گرفت .

اما با استفاده از دستگاه شستشوی قالی و همچنین نیروی کار متخصص و نظارت اصولی ، قالی هایی که درخور تغییر رنگ هستند و یا حتی دچار مقداری ضعف استحکام شده اند هم قابل شستشو بدون ایجاد تغییرات در رنگ یا ظاهر فرش هستند .

ویژگی بعدی دستگاه قالیشویی این است که چون این دستگاه برای مصارف خانگی قابل استفاده نیست و قالیشویی های بزرگ و مدرن ار آنها اسنفاده می کنند از لحاظ بازخورد کاری و پیش برد کارها چندین برابر برای آنها مفید است .

چرا که اگر واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم دستگاه قالیشویی به جای چندین نفر نیروی کار ، که دچار خستگی و کارزدگی می شوند انجام وظیفه می کند و صددرصد نتیجه حاصله هم بسیار قابل قبول تر از روش سنتی و نیروی کار دستی است .

سرعت ارائه خدمات و شستشوی سریع فرش ها بدون وقفه از دیگر ویژگی دستگاه قالیشویی است .

معایب دستگاه قالیشویی در چیست ؟

دستگاه قالیشویی در کل دارای معایب نیست تنها عیب آن ممکن است این به نظر بیاید که برای مصارف خانگی قابل استفاده نیست که امری کاملا طبیعی است چرا که اصولا این دستگاه برای این منطور ساخته نشده است .

چرا که دستگاه قالیشویی یک دستگاه صنعتی برای کارخانجات یا کارگاه های قالیشویی است و نه حجم و نه هزینه آن به گونه ای است که بتوان به عنوان دستگاه خانگی از آن استفاده کرد .

دستگاه قالیشویی ساخته شده توسط شرکت مدرن ماشین تبریز

همانطور که اطلاع دارید زمینه اصلی فعالیت شرکت مدرن ماشین تبریز ساخت و تولید دستگاه قالیشویی ، دستگاه قطعه شویی ، دستگاه آبگیر فرش و دستگاه پتوشویی است . درکل تولید دستگاه های نطافت با تولید ملی اصول کار شرکت مدرن ماشین است .

تولید ماشین آلات با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و قطعات مدرن اصول کاری شرکت ما است .

شرکت مدرن ماشین تبریز با تولبد انواع دستگاه های نظافت هدف خود را تولید داخلی و ایجاد اشتغال در کشور عزیزمان قرار داده است .شرکت مدرن ماشین از سازندگان معتبر انواع دستگاه های نظافتی می باشد .

امروزه یکی از شغل های پردرآمد صنعت قالیشویی است که گروه مدرن ماشین تبریز از سازندگان معتبر انواع دستگاه های مرتبط در مدل های دستی ، اتوماتیک و تمام اتوماتیک است .

طراحی ظاهری دستگاه های قالیشویی شرکت مدرن ماشین بسیار زیبا و شیک هستند و با بهره گیری از طرح های روز دنیا طراحی می شوند .

دستگاه قالیشویی شرکت مدرن ماشین دارای پمپ ها و برس های قدرتمند هستند و با طرفیت کاری بالا تولید می شوند .

ویژگی مهم دستگاه قالیشویی شرکت مدرن ماشین این است که در صورت درخواست مشتری می توان سیستمی را به دستگاه اضافه کرد یا از روی آن برداشت و این نشان دهنده قدرت مدرن ماشین در تولید دستگاه قالیشویی است .

هم چنین تمام محصولات با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش بلند مدت ارائه می شوند .

شما مشتری گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا اطلاع از قیمت ها و هرگونه پرسش می توانید از طریق پل های ارتباطی با ما در ارتباط باشید تا پاسخگوی شما عزیزان باشیم .

باتشکر شرکت مدرن ماشین تبریز ( سازنده دستگاه های نظافت در شمالغرب کشور )


farabin

۲ پاسخ به “دستگاه قالیشویی”

  1. منصور گفت:

    با سلام قیمت دستگاه قالیشویی اتوماتیک حدودا چقدر میشه

    • farabin گفت:

      با سلام خدمت شما ، دستگاه قالیشویی اتوماتیک میزی بسته به امکانات قیمت متفاوتی داره ، در این مورد توصیه می کنیم با دفتر تماس بگیرید و مشخصات دستگاه مورد نظر رو بفرمائید تا برآورد قیمت بشه .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی