دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه قطعه شور خودرو

قطعه شویی

دستگاه قطعه شور خودرو

دستگاه قطعه شور خودرو

دستگاه قطعه شور خودرو

دستگاه قطعه شور خودرو چیست و برای چه منظوری می توان از آن استفاده کرد ؟

دستگاه قطعه شور خودرو ، درواقع یکی از کاربردی ترین دستگاه های صنعتی می باشد که برای کارگاه های قطعه شویی حکم طلا دارد . اما از چه جهت ؟

با ما تماس بگیرید : ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

شستشوی قطعات صنعتی همواره جهت موارد مختلف صورت می گیرد . این کار تازگی ندارد و از گذشته تاکنون قطعه شویی به روش های مختلف انجام می گرفت و مسلما که این فرآیند به شکل دستی انجام می شد . دستگاه های قطعه شویی که درحال حاضر در حال استفاده هستند برای شستشوی تمامی قطعات قابل استفاده هستند و صرفا دستگاه قطعه شور خودرو برای شستن قطعات خودرو نیست اما عموما برای شستشن قطعات موتور خودرو به کار می رود .

عموما به دستگاه قطعه شور خودرو ، دستگاه موتورشویی یا سیلندرشویی هم گفته می شود . اما همانگونه که گفته شد این دستگاه ها برای نظافت تمامی قطعات صنعتی می توانند به کار روند . از آنجا که شستشوی قطعه عمر مفید آنرا مخصوصا در خودرو های سنگین افزایش می دهد از همین جهت شسشتوی قطعات خودروهای سنگین بیشتر از سواری صورت می گیرد .

دستگاه قطعه شور خودرو در 4 اندازه مختلف در شرکت صنعت مدرن تبریز تولید و روانه بازار شده است . دستگاه های قطعه شویی سبک ، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین که تمامی دستگاه ها با کیفیت فوق العاده بالا در یک خط تولید استاندارد زیر نظر مهندسین متخصص هربخش به مرحله اجرا می رسد . تمامی دستگاه های شرکت صنعت مدرن تبریز صادراتی بوده و به سراسر دنیا ارسال می شوند به دلیل استاندارد ساخت فوق العاده بالای این دستگاه ها و عملکرد فوق العاده آنها هم اکنون برند صنعت مدرن در تمامی کشور های همسایه شناخته شده است .

دستگاه قطعه شور خودرو با قیمت مناسب و تسهیلات ویژه

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های صنعتی و نظافتی در شمالغرب کشور ، و یکی از تولید کنندگان نمونه در زمینه تولید انواع دستگاه های صنعتی نظافتی ، تمامی دستگاه های خود را علی رغم افزایش نرخ تورم و قیمت قطعات صنعتی ، با قیمت های بسیار مناسب و همچنین شرایط ویژه به مشتریان خود ارائه می کند . تمامی دستگاه ها قابلیت خرید اقساطی دارند و جهت اطلاع از شرایط هر یک از دستگاه ها می توانید با ما تماس گرفته و با کارشناس مربوطه مشاوره نمائید .

تمامی دستگاه ها دارای 20 سال خدمات پس از فروش از طرف شرکت و همچنین 12 ماه گارانتی طلایی می باشند . جهت خرید هر یک از محصولات ما کافیست دستگاه مورد نظر را سفارش داده و درب محل کارگاه تحویل بگیرید .

انواع دستگاه های قالیشویی ، دستگاه های آبگیری قالی با کیفیت و بازدهی فوق العاده ، دستگاه قطعه شور خودرو در انواع سبک و سنگین توسط شرکت مدرن تبریز تولید و آماده ارسال به سراسر کشور و خارج از کشور می باشد .

با ما تماس بگیرید

باتشکر ، شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی