دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه قطعه شویی صنعت مدرن

قطعه شویی

دستگاه قطعه شویی صنعت مدرن

دستگاه قطعه شویی صنعت مدرن

انواع دستگاه قطعه شویی صنعت مدرن

دستگاه قطعه شویی صنعت مدرن تبریز یکی از دستگاه های پرکاربرد در زمینه قطعه شویی انواع خودروهای سواری و سنگین می باشد که در انواع مختلف دستگاه قطعه شوی سبک ، دستگاه قطعه شوی نیمه سنگین ، دستگاه قطعه شوی سنگین ، دستگاه قطعه شوی فوق سنگین تولید و روانه بازار می شود.

از مهم ترین فاکتورها در تعین کیفیت دستگاه قطعه شویی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دستگاه قطعه شوی باید بتواند تمام چربی ها و روغن های موجود در سطح قطعه را بدون آسیب رساندن به سطح قطعه از بین ببرد.

میزان دما و سرعت چرخش قطعه باید قابل کنترل باشد.

قدرت و فیلتر دستگاه های قطعه شوی نقش مهمی در کیفیت تمیزی قطعه شسته شده دارد بنابراین استفاده از فیلترهای استاندارد امری ضروی می باشد.

با استفاده از فشار بالای پمپ ها اقدام به شست و شوی قطعه می شود که پیشنهاد می شود فشار مناسب را برحسب نوع قطعه انتخاب نمایید.

محفظه های دستگاه های قطعه شویی در اندازه های مختلف تولید می شوند و خرید دستگاه متناسب ضروی می باشد چرا که دستگاه های قطعه شویی در انواع مختلف تولید و روانه بازار می شوند که هرکدام دارای محفظه متفاوتی برای شستن قطعات می باشند.

در طراحی بدنه دستگاه های قطعه شویی از ورق های مرغوب و از جنس استیل های مقاوم می باشد که در تماس با آب و مواد شوینده زنگ نمی زند.

امروزه علاوه بر خودروها قطعاتی مانند قطعات صنعتی، قطعات صنایع داروسازی و بسیاری از قطعات دیگر را می توان با دستگاه قطعه شوی صنعت مدرن مورد شست و شو قرار داد.

استفاده از پودر شست و شوی مناسب برای شستن قطعات ضروری می باشد.

تجهیز شدن دستگاه های قطعه شویی به سنسور دما، سنسور گردش سبد،سنسور تنظیم دمای آب، سنسور سطح آب، سنسور تعین میزان سرعت سبد این امکان را فراهم آورده است تا قطعات مورد نیاز را بر حسب کثیفی در بازه های زمانی مختلف مورد شست و شو قرار دهید.

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در ساخت دستگاه های قطعه شویی از پرقدرت ترین و استاندارد ترین پمپ ها و سنسور ها بهره می گیرد که موفق به دریافت استانداردهای جهانی شده است.

طراحی دستگاه های قطعه شور

در طراحی دستگاه های قطعه شوی نهایت ظرافت و دقت به عمل آمده است تا طیف کاملی از قطعات مورد شست و شو در محفظه قرار بگیرند.

در دستگاه قطعه شویی صنعت مدرن آب همواره از صافی هایی عبور داده می شود تا بعد از تصویه برای شستن قطعات مورد استفاده قرار بگیرد که می تواند صرفه جویی چشم گیری را در مصرف انرژی به همراه داشته باشد.

علاوه بر آن زمان کم تری برای گرم کردن آب صرف می شود که می تواند روند شست و شوی قطعه را تسریع بخشد.

تعبیه دستگاه خشک کن در داخل محفظه هر نوع آب و رطوبت را از سطح و مناطق غیرقابل دید خشک می کند به طوری که احتمال زنگ زدن قطعه صفر درصد می باشد.

کلیه قطعات وارد شده به این شرکت قبل از ورود به انبار توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرند تا از استاندارد بودن آنها نهایت اطمینان حاصل گردد.

لازم به ذکر است که دستگاه های قطعه شویی قابلیت شدن تمام قطعات چدنی، آلومنیومی و فلزی را در کمترین زمان ممکن مهیا ساخته اند.

دستگاه قطعه شوی صنعت مدرن در انواع مختلف تولید و روانه بازار می شود و برای دریافت قیمت محصولات می توانید از طریق پل های ارتباطی با مشاوران و کارشناسان گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در ارتباط باشید.

 

 

 


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی