دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه قطعه شویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه قطعه شويی

دستگاه قطعه شویی ، شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز تولید کننده دستگاه قطعه شویی ، همچنین یکی از شرکت های بزرگ و معتبر در زمینه تولید دستگاه های نظافت صنعتی در شمال غرب کشور است .دستگاه ها و تجهیزاتی که این شرکت تولید کننده آن است شامل انواع دستگاه قطعه شویی ، دستگاه قالیشویی در ظرفیت های متفاوت ، دستگاه آبگیر فرش و دستگاه های قالیشویی اتومات است .

دستگاه قطعه شویی شرکت مدرن ماشین در انواع سبک ، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین ارائه شده است که برای مشاهده جزئیات هر یک از محصولات می توانید از قسمت زیر استفاده کنید :

برای استعلام قیمت یا سفارش و خرید هریک از محصولات با ما تماس بگیرید ــــــ ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

دستگاه قطعه شويی چيست ؟

شاید خیلی از افراد اطلاعات بسیار کمی در رابطه با دستگاه قطعه شویی داشته باشند . در این مقاله علاوه بر معرفی محصولات مربوط به قطعه شویی قصد داریم اطلاعات کاملی هم در رابطه با این محصول در اختیار شما قرار دهیم .

امروزه با توسعه روز افزون صنعت ، اکثر صنایع مختلف روبه مکانیزه شدن دارند و دستگاه صنعتی در این زمینه روبه رشد هستند .
افزایش سرعت در روند کارها و همچنین بهبود هرچه بهتر انجام کارها از اصول اصلی ساخت دستگاه های صنعتی است .

دستگاه قطعه شویی سنگین

تست قطعه شویی سنگین

دستگاه قطعه شویی

نمایش عملکرد فوق العاده دستگاه قطعه شور
دستگاه قطعه شویی
دستگاه قطعه شويی

شرکت مدرن ماشین هم همواره سعی در برداشتن گام های بزرگ در عرصه تولید هرچه بهتر دستگاه های صنعتی با تکنولوژی روز و استاندارد بالا را داشته است .
دستگاه قطعه شویی همان گونه که از نام آن پیداست برای شستشو و نظافت قطعات به کار برده می شود اما چه قطعاتی ؟
قطعات کثیف آلومنیومی ، چودنی و قطعات خودرو های سبک و سنگین مثل قطعات موتور خودرو ها ، سرسیلندر و… و یا کارگاه های تراشکاری که عمده استفاده از دستگاه قطعه شویی را دارند .
نظافت قطعات موتور خودرو های بزرگ دیزلی ، بنزینی و… از عمده استفاده های دستگاه قطعه شویی است .
همانطور که گفتیم دستگاه قطعه شویی در 4 مدل سبک ، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین ساخته و ارائه می شود که شرکت مدرن ماشین سازنده تمام این دستکاه ها است .
با استفاده از یک دستگاه قطعه شویی استاندارد ، قطعات مورد شستشو عین روز اول تمیز و نو خواهند شد .
استفاده از دستگاه قطعه شویی برای نظافت قطعات به منظور افزایش طول عمر قطعات و همچنین افزایش بهبود عملکرد قطعات مختلف است .
از همین رو باید از دستگاه قطعه شویی استاندارد استفاده کرد که نتیجه مد نظر را حاصل کند .
همچنین استفاده از مواد شوینده مناسب مثل چربی گیر و….هم نتیجه بهتری را درمجموع حاصل خواهد کرد .
یک موضوع بسیار مهم در دستگاه قطعه شویی ساخته شده توسط شرکت ماشین سازی صنعت مدرن وجود دارد که دارا بودن مخزن آب است .
این مخزن آب مصرفی در داخل دستگاه را نه یکبار ، بلکه به دفعات مکرر مورد استفاده قرار می دهد که میزان آب مصرفی را کاهش خواهد داد .
دستگاه قطعه شویی

مزايای استفاده از دستگاه قطعه شويی :

 1. با این روش قطعات در زمان بسیار کمی ، به سرعت شستشو داده می شوند .
 2. تمام مراحل شستشو بدون دخالت نیروی انسانی و به شکل کاملا مکانیزه توسط دستگاه قطعه شویی انجام می گیرد .
 3. در این سیستم به قطعات مدنظر آسیبی نمی رسد .
 4. به علت فشار زیاد آب در این روش ، تمام منافذ با مواد شوینده و فشار آب به طور کامل شستشو داده می شوند .
 5. میزان هدر رفت مواد مصرفی مثل آب و مواد شوینده هنگام استفاده از دستگاه قطعه شویی بسیار کم است .
 6. دردسر ها و مشقت های روش دستی و سنتی در این روش دیگر وجود ندارد .
 7. دستگاه قطعه شویی با محیط زیست سازگار است و هیچگونه آسیبی به محیط زیست نمی رساند.
 8. انواع قطعات مختلف را می توان با این دستگاه شستشو داد .

مدل های مختلف دستگاه های قطعه شوی را هم بهتر بشناسیم !

دستگاه های قطعه شویی خارج از نوع کاربرد که در دسته های سبک و سنگین و .. قرار می گیرند از لحاظ مدل دستگاه هم دسته بندی دارند . این دسته بندی به شکل زیر خلاصه می شود :

 • دستگاه قطعه شور با سبد چرخان
 • دستگاه قطعه شور آلتراسونیک
 • قطعه شور نوار نقاله ای

این سه مدل از دستگاه قطعه شور هر کدام در دسته کاربرد خاصی قرار دارند .

دستگاه با سبد چرخان همانطور که از اسم آن مشخص است دارای سبدی می باشد که قطعات درون آن قرا گرفته و به حالت چرخشی توسط شوینده مخصوص شستشو داده می شوند . مثل این است که دستگاه ظرفشویی در حال شستن ظروف است ولی با حالت چرخشی . نصب و استفاده این مدل دستگاه بسیار اسان می باشد .

 

در مدل آلتراسونیک تکنولوژی بالاتری به کاررفته است و این دستگاه برای کارهای سنگین تر بسیار مناسب است . توان کاری این نوع از دستگاه قطعه شور بسیار بالا میباشد . این دستگاه دارای پمپ روغن و مخزن جمع اوری اب میباشد که عملکرد دستگاه را چندین برابر می نماید .

تجهیزاتی مثل بخش های خروج بخار در این نوع دستگاه مثال زدنی است .

مدل نقاله ای

این دستگاه برای کارهای کوچک و متوسط بسیار کارایی دارد و برای چربی زدایی و چربی گیری استفاده می شود . این دستگاه بسیار سربع راه اندازی می شود و بسیار پرکاربرد میباشد .

دستگاه های قطعه شور شرکت صنعت مدرن تبريز

دستگاه قطعه شویی فوق سنگین شرکت مدرن ماشین که برای موتور شویی ، سیلندر شویی و شستشوی گیر بکس است .
بروزترین و جدیدترین دستگاه های قطعه شویی فوق سنگین تولید شده در داخل کشور است .
این دستگاه قطعه شویی با قطعات بسیار عالی و استاندارد ساخته شده و آماده کار است . این دستگاه قابل استفاده در تمام نمایندگی های خودرو و کارگاه ها و کارخانه های تعمیر قطعات صنعتی است .

دستگته قطعه شویی سنگین ساخته شرکت صنعت مدرن تبریز . باز هم این دستگاه با بهترین قطعات و بسیار شیک و در ابعاد مناسب برای شستشوی قطعات ماشین های سبک ، نیمه سنگین و سنگین طراحی و ساخته شده است .
این دستگاه با کیفیت تضمینی ، گرانتی طلایی . با کارکرد عالی آماده تحویل به انواع کارگاه های خودرو ها ، نمایندگی های خودرو و تعمیرگاه قطعات صنعتی و پالایشگاهی است .
دستگاه قطعه شویی نیمه سنگین شرکت مدرن ماشین که مناسب استفاده در تراشکاری ها و کارگاه های قطعه شویی است .
دستگاه قطعه شویی نیمه سنگین بیشتر برای شستشوی قطعات ماشین های سبک ،سواری و خودروهای نیمه سنگین استفاده می شود.
تولید این دستگاه با تکنولوژی روز و با بهره گیری از بهترین قطعات و برترین برند ها ساخته شده است .

علت استفاده از بهترین قطعات در تمام دستگاه ها این است که شرکت مدرن ماشین فعالیت مستقیم با شرکت های بزرگ همچون شرکت های موتوژن تبریز ، شرکت متحد تبریز ، شرکت بیلبرینگ ژاپن ، شرکت اینورتر ایتالیا و هیوندای کره را دارد .
به همین دلیل دستگاه های مدرن ماشین ، جزو دستگاه های کم نظیر و بسیار مدرن در کشور هستند .

***

دستگاه قطعه شويی ساخته شده توسط شرکت مدرن ماشين ويژگی های خاصی دارند مثل :

 1. دارا بودن مخرن آب با گنجایش 600 لیتر
 2. کنترل دمای آب مصرفی داخل دستگاه
 3. تصفیه آب مصرفی به کمک دو صافی
 4. گرمایش آب مصرفی به کمک گاز و یا گازوئیل در دستگاه
 5. قطعه شویی با سیستم آب پاشی 20 جهته برای نظافت تمام منافذ قطعات
 6. جابجایی قطعات با جرثقیل بهینه شده برای دستگاه قطعه شویی

 

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز آماده ارائه انواع دستگاه قطعه شویی برای کاربری ها و محیط های مختلف است . یکی از بزرگترین مزیت های دستگاه های قطعه شور شرکت ما امکان شخصی سازی این دستگاه ها توسط خود شما مشتریان محترم می باشد . به گونه ای که می توانید با توجه به نیاز خودتان و با توجه به نوع کاربری کارگاه خود دستگاه مورد نظر را با امکانات دلخواه سفارش دهید تا برای شما آماده سازیم .

یکی از ویژگی های بسیار مهم دستگاه های شستوشوی قطعات موتور این است که باید از هرگونه آسیب به قطعات جلوگیری نماید . گرچه در قدم اول اینگونه به نظر می رسد که این دستگاه ممکن است مشکلی برای قطعات به وجود نیاورد اما اینگونه نیست و برای قطعات حساس تر ممکن است فشار آب باعث ایجاد خورگی های جرئی شود که بعدا مشکل ساز شوند و یا حتی هنگام شستشو باعث شکست و آسیب و ترک به قطعات مورد نظر شود .

پس به همین دلیل باید هم در ساخت این نوع دستگاه دقت و تخصص کافی به کار گرفته شود و هم خرید این دستگاه متناسب با نیاز کارگاه مورد نظر انجام شود . همچنین به کارگیری دستگاه در محل مورد نظر نیز با دقت لازمه انجام شود . پس حتما از دستگاه ها دارای استاندارد لازمه در این زمینه بهره ببرید .

انواع کارگاه ها و کارخانه های صنعتی ، تراشکاری ها ، کارگاه های تعمیر قطعات صنعتی ، نمایندگی خودرو ها ، پالایشگاه ، تعمیرگاه های خودرو های سبک و سنگین و……. می توانند جهت سفارش و تهیه انواع دستگاه قطعه شویی در اسرع وقت با شرکت مدرن ماشین که یکی از یزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان دستگاه های نظافت در شمال غرب کشور است تماس حاصل نمایند و جهت تهیه و استفاده از این دستگاه اقدام نمایند .
مفتخر هستیم که یکی از معتبر ترین و استاندارد ترین تولید کنندگان انواع دستگاه قطعه شویی ، قالیشویی ، آبگیر فرش و دستگاه های قالیشویی اتومات هستیم .

همواره با ساخت تجهیزات و دستگاه ها  به شکل اساندارد و با بهترین کیفیت ، عملکرد مناسب و مورد انتظار را به مشتریان خود هدیه می کنیم .
دانش و تخصص در کنار اعتماد و رضایت شما ، تولید هرچه بیشتر و بهتر و با کیفیت تر محصولات داخلی را به ارمغان خواهد آورد .

دستگاه قطعه شویی

مقایسه روش دستی قطعه شویی با روش مکانیزه

استفاده از دستگاه های مدرن ، برای شستشوی انواع قطعات و ماشین آلات در صنایع هنگام تعمیرات اساسی ، بازسازی و یا رنگ آمیزی در واحدهای مختلف صنعتی ، با رعایت اصول پاکیزگی محیط زیست موجب کارایی بیشتر و تولید بهتر استفاده کنندگان خواهد بود .

شستن قطعه با فرچه : شستن قطعه مورد نظربا فرچه های سیمی معمولا نمی توانست تمام کثیفی موجود بر سطح قطعه را از بین ببرد و برای نرم کردن روغن های موجود بر سطح قطعه از گازوئیل استفاده می شد که در مدت زمانی کمی باعث سایش قطعه مورد نظر می شد و عمر مفید قطعه را کاهش می داد.
شستن قطعات با فشار آب: برای شستن قطعات مورد نظر با فشار آب علاوه بر هدر رفت انرژی ممکن است آب بر اثر فشار زیاد در مناطق غیرقابل دید جمع شده و در مدت زمان کوتاهی باعث زنگ زدن قطعه مورد نظر شود.
استفاده از دستگاه های قطعه شویی می تواند قطعات مورد نظر را بدون هیچ گونه آسیبی مورد شست و شو قرار دهد.
از مزیت های دستگاه های قطعه شویی می توان به خشک کن تعبیه شده در این دستگاه ها اشاره نمود که کلیه قطعات شسته شده را در مدت زمان کمی از هر گونه آب خشک می کنند بدون آنکه باعث آسیب به قطعه مورد نظر شوند.
دستگاه های قطعه شویی می توانند در مدت زمان کمی قطعه مورد نظر را مورد شست و شو قرار دهند و یکی از مزیت های این دستگاه ها تنظیم زمان شست و شو و میزان دمای آب می باشد که در روش سنتی عملا ممکن کردن آن بسیار سخت است .
کلیه مراحل شست و شو در این روش به صورت اتوماتیک بوده و نیروی انسانی هیچ نقشی در شست و شوی قطعه مورد نظر ندارد .
از آنجایی که دستگاه های قطعه شویی در انواع مختلف دستگاه قطعه شوی سبک،نیمه سنگین، سنگین و فوق سنگین تولید می شوند که خرید دستگاه قطعه شویی متناسب با نیاز کارگاه امری ضروی می باشد.
اگر شما دارای کارگاه قطعه شویی سبک باشید و اقدام به خرید دستگاه های قطعه شویی سنگین نمایید در این صورت برای شستن قطعات مورد نظر باید آنها را در طول هفته جمع کنید تا ظرفیت دستگاه پر شود و سپس اقدام به راه اندازی دستگاه مورد نظر نمایید.
در مواردی که مشتری زمان لازم را نداشته باشد و خواهان دریافت قطعه شسته شده درمدت زمان کم باشد باید دستگاه را با ظرفیت کم راه اندازی نمایید.
در این موارد علاوه بر هدر رفت انرژِی عمر مفید دستگاه به طور چشم گیری کاهش پیدا می کند و باید در مدت زمان کوتاهی نسبت به سرویس دستگاه قطعه شویی اقدام نمایید.
اگر هدف شما از تاسیس کارگاه قطعه شویی شستن قطعات خودرهای سنگین باشد و دستگاه قطعه شوی سبک را خریداری نمایید برای شستن قطعات خوردهای سنگین دچار مشکل خواهید شد چرا که محفظه دستگاه قطعه شویی سبک ظرفیت لازم برای شستن قطعه مورد نظر را نخواهد داشت.
در این موارد یکی از راه کارها مونتاژ کردن قطعه به بخش های کوچک می باشد که دارای مشکلات خاصی می باشد که از جمله آنها می توان به عدم بستن صحیح قطعه اشاره نمود.
اگر تجربه کافی برای خرید دستگاه مورد نظر ندارید پیشنهاد می شود به شرکت ها و نمایندگی های مجاز مراجعه نمایید تا با راهنمایی دقیق کارشناسان دستگاه مورد نظر را متناسب با کارگاه خود خریداری نمایید.

توضیحات تکمیلی :

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز همواره برای تولید دستگاه های قطعه شویی از دانش روز دنیا بهره می گیرد به طوری که موفق به دریافت استانداردهای جهانی شده است.
امروزه بیشتر کارگاه ها، نمایندگی های تعمیرات خودرو و تراشکاری ها از دستگاههای قطعه شویی به وفور استفاده می نمایند.
دستگاههای قطعه شویی قطعات ماشین های بنزینی و گازوئیلی و هم چنین قطعات آلومنیومی ، چدتی و… را مورد شست و شو قرار می دهند.
از قابلیت های دستگاههای قطعه شویی این شرکت ماشین سازی می توان به شست وشوی تمیز قطعات و یکپارچه آنها اشاره نمود به طوری که مجراهای داخلی و حفره ها غیر قابل دید نیز از این قاعده مستثنی نبوده و هیچ گونه کثیفی بر روی قطعه به جا نمی گذارد.
همواره شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز تمام تلاش خود را به گرفته است تا از درجه یک ترین و با کیفیت ترین قطعات همچون تابلوبرق استاندارد ، دینام ، اتصالات استاندارد و…. استفاده کرده که برای ساخت هرکدام از قسمت های ذکر شده از کارگاه های مجزایی بهره می برد و همین امر بازدهی دستگاههای تولید این شرکت را چندین برابر افزایش داده است.
ایمنی دستگاه های تولیدی شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در حد قابل قبولی می باشد به طوری که تمام استانداردهای لازم را در این زمینه کسب کرده است.
دستگاههای قطعه شویی شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز برای شست و شوی انواع قطعات داخلی موتور و سرسیلندرو… به کار می رود که بسته به نوع قطعه می توانید یکی از دستگاههای قطعه شوی سبک ، نمیه سنگین، سنگین و فوق سنگین را خریداری نماید .
برخی افراد جهت خرید دستگاه مورد نظر متاسفانه دنبال برندهایی با قیمت پایین می باشند و در مدت زمان کوتاهی دستگاه فوق کارایی خود را ازدست می دهد و باعث هدر رفت هزینه می شود.
پس هرگز برای خرید دستگاه مورد نظر به برندهای نامعتبر مراجعه ننماید که علاوه بر کارایی پایین باعث عدم رضایت مشتری می شود .
روش راه اندازی دستگاه های ماشین سازی صنعت مدرن تبریز بسیار آسان می باشد و اپراتور مورد نظر می تواند در زمان کوتاهی روش کار کردن بادستگاه خریداری شده را یاد بگیرد .
همواره سعی برآن داریم تا رضایت مشتریان را از محصول خریداری شده جلب نماییم و در همین راستا محصولاتی مطابق با نیاز بازار تولید و عرضه می کنیم .
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در تولید دستگاه های قطعه شویی دارای هیچ گونه محدودیتی نبوده و می تواند ویژگی های مورد نظر شما را به دستگاه خریداری شده اضافه نماید تا محصول مورد نظر خود را با ویژگی های مد نظر خریداری نماید .

جهت هرگونه مشاوره و یا ارائه قیمت و همچنین سفارش و خرید هریک از تولیدات شرکت مدرن ماشین می توانید با ما در ارتباط باشید .
با تشکر شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز


farabin

۱۷ پاسخ به “دستگاه قطعه شویی”

 1. جدیری گفت:

  دستگاه قطعه شویی برای اهواز هم میتونین ارسال کنین ؟ ممنونم

 2. نظری گفت:

  سلام نظری هستم
  دستگاهی که از شما خریداری کردم واقعا عالی کار میکنه نمیدونستم وب سایت هم دارید تشکر خودم رو خدمتتون عارض میشم

 3. اسماعیل صادقپور گفت:

  سلام دستگاه با سبد گردان واسه استان مرکزی شهرستان محلات میخواستم قیمت چقدره

 4. امیر گفت:

  برای راه اندازی یه قطعه شویی کمترین هزینه رو داشته باشه چه دستکاه هایی اولیه لازم هستن ؟ممنون میشم پاسخ بدین

  • farabin گفت:

   با سلام خدمت شما ، شما می تونید با خرید یک دستگاه قطعه شویی سبک کارتون رو شروع کنید . جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره هم می تونید با ما تماس بگیرید .

 5. امینی گفت:

  دستگاه قطعه شویی برای خودرو های سواری هم تولید میشه دیگه درسته ؟

 6. منصور گفت:

  تمام باکس کنترل دستگاه ها دیجیتال هستند ؟ برای سبک و سنگین فرقی نداره یعنی ؟

 7. حسین گفت:

  با سلام ممنون از دستگاه های باکیفیتی که تولید می کنید فقط میشه دستگاه را از شیراز سفارش بدم

 8. امیر گفت:

  دستگاه قطعه شویی همون موتور شویی هستش ؟ و اگر تفاوت دارن میشه توضیح بدین ممنونم

 9. محمد اصلی گفت:

  دستگاه شما پمپ تصفیه داره ؟ یا همش تخلیه میشه ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی