دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن

قالیشویی

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن ، با کیفیت فوق العاده بالا و ساخته شده توسط بهترین قطعات از بهترین کارخانه ها ، آماده ارسال به سراسر کشور و همچنین خارج از کشور . شما مشتریان عزیز می توانید به راحتی از طریق پل های ارتباطی با ما تماس گرفته و پس از مشاوره با کارشناسان ، دستگاه های مورد نظر خود را سفارش داده و در محل مورد نظر دریافت نمائید .

با ما تماس بگیرید

انواع دستگاه های نظافتی ، قطعه شویی ، قالیشویی ، آبگیر فرش

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

شرکت ماشین سازی صنهت مدرن تبریز یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه های صنعتی و نظافتی در شمالغرب کشور ، دارنده استاندار های اروپا برای تمامی دستگاه ها ، فروش با قیمت مناسب و ارائه خدمات ویژه ،12 ماه گارانتی طلایی و 20 سال خدمات پس از فروش برای تمامی محصولات .

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن یکی از بهترین دستگاه های قالیشویی در کشور میباشند که هم اکنون به سراسر کشور و همچنین خارج از کشور در حال صادرات هستند . دستگاه های شرکت ما در یک خط تولید منظم و مهندسی شده زیر نظر کارشناسان متخصص هر بخش و با کنترل کیفی در تمامی بخش ها تولید می شوند .

بازدهی دستگاه های شرکت صنعت مدرن از لحاظ مصرف انرژی و توان کاری بسیار مناسب و استاندارد می باشد . عملکرد فوق العاده درکنار رضایت بیش از 98 درصدی مشتریان و خریداران دستگاه های شرکت صنعت مدرن گواه بر این موضوع است .

تمامی دستگاه های تولید شده در شرکت صنعت مدرن ، چه دستگاه های قالیشویی ، چه دستگاه قطعه شویی و چه دستگاه های آبگیری فرش بصورت تماما داخلی زیر نظر متخصصن و مهندسین و در خط تولید کاملا ایرانی با افتخار تولید ملی ، روانه بازار شده اند .

تولید و فروش انواع دستگاه های قالیشویی

گروه ماشین سازی صنعت مردن تبریز انواع دستگاه های قالیشویی همچون دستگاه های قالیوشیی دستی در اندازه کوچک ( تک فرچه و چند فرچه ) ، دستگاه های قالیشویی اتوماتیک ، دستگاه قالیشویی میزی اتوماتیک ، دستگاه های قالیشویی تمام اتوماتیک ، دستگاه های قالیشویی صنعتی و کارگاهی و … را در خط تولید خود در اسرع وقت به مرحله ساخت می رساند .

گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز ، تمامی دستگاه های صنعتی و نطافتی را در محل مورد نظر به شما تحویل می دهد ، نصب می نماید و نحوه کار با دستگاه که بسیار هم آسان می باشد به شما در عرض چند دقیقه آموزش داده می شود .

تا مدت 20 سال تمامی دستگاه های ما دارای خدمات پس از فروش است و در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید فقط یک تماس با ما بگیرید .

دستگاه های قالیشویی اتوماتیک صنعت مدرن ارسال به سراسر کشور


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی