دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

ساخت دستگاه قالیشویی

قالیشویی

ساخت دستگاه قالیشویی

ساخت دستگاه قالیشویی

ساخت دستگاه قالیشویی استاندارد

گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در خط تولید ساخت دستگاه قالیشویی ، مدرن ترین دستگاه های قالیشویی را مطابق با استانداردهای جهانی تولید و روانه بازار نموده است.
با استفاده از دستگاه قالی شویی می توان تعداد زیادی قالی در مدت زمان کم به مشتری تحویل داد به طوری که قالی های شسته شده عاری از هرگونه کثیفی، پارگی و… باشند و استحکام قالی نیز حفظ شود .
دستگاه های قالی شویی در اندازه های مختلف و بسته به نیاز کارگاه ها تولید می شوند که کارایی دستگاه ها در ریشه شویی و لکه بری از جمله موارد مهم در کیفیت ساخت دستگاه قالیشویی می باشد.
این شرکت ماشین سازی انواع دستگاه قالیشویی ساده، دستگاه قالیشویی اتوماتیک، دستگاه قالیشویی میزی اتوماتیک و… برای شست و شوی فرش ها و از دستگاه آبگیر فرش برای خشک کردن فرش استفاده می نماید.
دستگاه قالیشویی ساده از دستگاه شست و شوی فرش تک برس، دو برس و… برای نظافت قالی ها استفاده می نماید که برای شست و شوی قالی ها با دستگاه فوق از نیروی انسانی استفاده می شود.

در مقابل دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک عملیات شست و شوی انواع قالی در اندازه های مختلف را در ۵ مرحله بصورت خودکار انجام می دهد.
خیس کردن فرش، جارو زدن، برس زدن همراه با شامپو، برس زدن، برس زدن همراه با آب، شستشو با آب بدون برس مراحل شست و شوی قالی ها توسط دستگاه های فوق می باشد.
کار کردن با این دستگاه ها به مهارت خاصی نیاز ندارد و اپراتور دستگاه می تواند در مدت زمان خیلی کوتاه روش کارکردن با دستگاه فوق را بیاموزد .

سابقه ساخت دستگاه های نظافتی

ساخت دستگاه قالیشویی در کشور ما دارای سابقه طولانی می باشد و شرکت های معتبر زیادی اقدام به تولید و ارائه دستگاه های مورد نیاز قالی شوی ها مطابق با نیاز بازار نموده اند که از نمونه شرکت های موفق در این زمینه می توان به گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز اشاره نمود.
در خرید تجهیزات قالیشویی دقت کنید فقط قیمت ماشین آلات قالیشویی ملاک کیفیت دستگاه نمی باشد.
در خرید دستگاه های فوق همواره باید کم مصرف بودن، بدون لرزش و صدا بودن، مدت زمان شست و شوی قالی ها،ایمنی دستگاه را مد نظر قرار داد تا شاهد رونق در کسب و کار کارگاه های قالی شویی شویم.
از آنجایی که دستگاه های قالیشویی از کیفیت و استاندارد یکسانی برخوردار نیستند نمی توانیم قیمت را به عنوان معیار انتخاب دستگاه قرار دهیم.
در هیمن راستا قیمت بالای یک دستگاه هم نمی تواند تضمین کننده کیفیت دستگاه مورد نظر باشد و بهترین ملاک برای انتخاب دستگاه های نظافتی صنعتی سابقه کاری شرکت تولید کننده دستگاه فوق می باشد.
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن کلیه دستگاه های مورد نیاز برای ارتقاء و تاسیس قالیشویی را با کیفیت بالا تولید می نماید به طوری که در ساخت دستگاه قالیشویی فوق از تجهیزات پیشرفته و قطعات درجه یک استفاده می نماید.
این شرکت ماشین سازی کلیه قطعات مورد استفاده در ساخت دستگاه قالیشویی را مورد آزمایش قرار می دهد به طوری که از مورد تایید بودن قطعات وارد شده به انبار اطمینان کامل حاصل شود.
برای ساخت هر بخش از دستگاه های فوق از کارگاه های مجزایی استفاده می شود و جهت اطمینان از کیفیت دستگاه تولیدی در انتهای هر بخش بازرسی های لازم در این زمینه به عمل می آید.
ساخت دستگاه قالیشویی توسط شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز مطایق با استانداردهای جهانی می باشد که جهت نحوه خرید و راه اندازی دستگاه های فوق می توانید از طریق پل های ارتباطی با مشاوران و کارشناسان این شرکت ماشین سازی در ارتباط باشید.
با تشکر


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی