دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

سازنده دستگاه های قالیشویی

قالیشویی

سازنده دستگاه های قالیشویی

سازنده دستگاه های قالیشویی

سازنده دستگاه های قالیشویی

شرکت صنعت مدرن ( مدرن ماشین تبریز ) سازنده دستگاه های قالیشویی ، دستگاه های قطعه شور ( انواع دستگاه های موتور شویی و سیلندر شویی ) و دستگاه های آبگیری فرش ( خشک کن فرش ) در شمالغرب کشور می باشد .

شرکت ما یکی از بزرگترین صادرکنندگان و سازندگان دستگاه هایی صنعتی نظافتی در شمالغرب کشور است که تا کنون موفق به کسب افتخاراتی همچون تولید کننده نمونه کشور در زمینه دستگاه های نظافتی داخلی شده است .

جهت سفارش هر یک از محصولات ، کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از لیست بروز قیمت ها با ما تماس بگیرید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

دستگاه هایی که توسط شرکت ما ساخته شده و به فروش می رسند از قدرتمندترین تکنولوژی روز اروپا استفاده می کنند به نحوی که با وجود نمونه دستگاه های مشابه اروپایی ، دستگاه های ما به همان کشور ها صادر می شوند .

با توجه به قدرت این دستگاه ها و صادراتی بودن انها ، قیمت انها بسیار مناسب می باشد . قدرت شرکت مدرن ماشین در همین موضوع خلاصه می شود . سازنده دستگاه های قالیشویی که کاملا قابل رقابت با نمونه خارجی هستند و حتی پرقدرت تر از آنها می باشند در عین حال با مناسب ترین قیمت در داخل کشور تولید شده و ارائه می شوند .

مدرن ماشین سازنده دستگاه های قالیشویی

دستاورد این امر توسعه هرچه بیشتر صنایع داخلی و بی نیازی از واردات دستگاه هایی از این دست می باشد . شرکت صنعت مدرن سازنده دستگاه های قالیشویی با افتخار اعلام می کند که کارکرد کیفیت دستگاه های نظافتی خود را تضمین می کند .

شرکت مدرن ، سازنده دستگاه های قالیشویی ، از بهترین قطعات در کنار مهندسین متخصص در این زمینه استفاده کرده است . یکی از شرکت های انگشت شماری هستیم که با کیفیت ترین دستگاه های صنعتی برای کارگاه ها و کارخانه های قالیشویی ، تعمیرات خودرو و … را می سازیم .

با اطمینان خاطر تمامی دستگاه ها گارانتی طلایی داشته و 15 سال خدمات پس از فروش دارند . هم اکنون می توانیم با تولید داخلی با بهترین کیفیت گامی کوچک در رشد صنعت کشور عزیزمان برداریم .

با تشکر شرکت صنعت مدرن ( سازنده دستگاه های قالیشویی )


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی