دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

سیلندر شویی با بخار

قطعه شویی

سیلندر شویی با بخار

سیلندر شویی با بخار

سیلندر شویی با بخار چیست؟

یکی از صنایع که در بازار امروز گسترش چشم گیری داشته است سیلندر شویی با بخار است اما این رشد از جایی سرچشمه می گیرد که خواستار این صنعت بسیار بوده و خواهان این صنعت خود دلیل اصلی این رشد می باشند . صنایع مختلفی در حین کار نیاز به شستشو به با قطعه شویی می باشند که سبلندر از اصلی ترین موارد می باشد .

جهت سفارش انواع دستگاه های نظافتی ، قالیشویی ، قطعه شویی ، پتوشویی و آبگیرفرش با ما تماس بگیرید :

 ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

سیلندر ها به دلیل روغنی بودن و چرب بودن بیش از حد برای شستشو به یک تکنولوژی خاص نیاز دارند که سیلندر شویی با بخار بسیار توصیه می شود. از طرفی دمای بالایی که بخار می تواند بر سطح چربی سیلندر بزند و از طرف دیگر ترکیب دما با آب داغ در شستشوی سیلندر بسیار کار را راحت کرده و علاوه بر مصرف کم آب صرفه جویی در وقت را هم مد نظر کار خود قرار داده است .
تمیز کردن سیلندر های صنعتی و یا سیلندر شویی خودرو ها علاوه بر وقت زیادی که طلب می کند انرژی زیادی می خواهد که صرف این کار شود در همین راستا با تحقیقات برای یافتن راهی که دستگاهی قطعه شویی عملیات شستشو و نظافت را آسان تر کنندهمچنان ادامه دارد .

اما راه حل ؟

یکی از فناوری هایی که در طی این مدت به آن دست یافته اند سیلندر شویی با یخار می باشد در حال حاظر تعداد زیادی دستگاه های شستشو با بخار برای استفاده در مراکز صنعتی طراحی شده اند .
در صنایع مختلف مخصوصا پتروشیمی و نفت و گاز بدلیل چرب بودن دستگاه ها و قطعات نیاز زیادی به نظافت در صنایع مختلفی می باشد . قطعه شویی در این صنایع اگر با دستگاهای شستشوی بخار صورت گیرد در روند سریع کارها بسیار کمک کرده و با توجه به مطالبی که گفته شد این نوع شستشو در مکان های صنعتی بسیار رشد داشته است .
استفاده از دستگاه قطعه شوی صنعتی(بخار)
دستگاه های سیلندر شویی با بخار با دمای بالا و حجم فشاری بالا ،بخار تولیدی را وادار به تمیز کردن رسوبات و مواد غذایی را از روی قطعات و تاسیسات می کنند و این امر باعث از بین رفتن آلودگی ها می باشد .
دستگاه واتر جت صنعتی با شوینده فشار قوی دستگاه مکانیزه برای شستشوی و نظافت انواع سطوح مورد استفاده می شود که با پاشش آبب با فشار بالا سهولت را در ایجاد تمیزی به ارمغان اورده است .

استفاده های بالقوه از سیلندر شویی با بخار

  • حذف چربی‌ها و گریس باقی مانده
  • تمیزکردن و چربی زدایی موتورها
  • ضدعفونی فیلترها و پنجره تهویه هوا
  • تمیزکردن تخته های الکتریکی با بخار بسیار خشک
  • چربی زدایی و جلا دادن بدنه و قسمت های مکانیکی دستگاه ها
  • توضیحاتی مختر راجبه سیلندر شویی با بخار

سیلندر شویی با بخار یکی از مزیت های دستگاه قطعه شوی بخار می باشد و فشار صنعتی تولید شده در مقایسه با دستگاه های تمیز کننده بخار استاندارد تراکم بسیار بالاتر از بخار تولیدی است. این تراکم بالای بخار باعث سرعت بخشیدن به روند تمیزکردن و شستشو و در نتیجه افزایش بهره‌وری است.
همانطور که می دانید محیط های صنعتی معمولا محیط‌های وسیعی هستند. بنابراین برای فعال کردن بخار پرفشار بصورت مستمر و دائم در این محیط ها برای یک مدت زمان طولانی مدل های صنعتی دستگاه تمیز کننده بخار دارای مخازن آب و مواد شوینده بزرگ با ظرفیت بالا هستند.

مخازن آنها همچنین امکان تغذیه در حین عملکرد را دارند بنابراین بدون اینکه وقفه‌ای در تولید بخار بوجود بیاید می‌توان بصورت مداوم از این دستگاه جهت قطعه شویی صنعتی استفاده کرد.

 


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی