دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

قطعه شویی چیست

قطعه شویی

قطعه شویی چیست

قطعه شویی چیست

قطعه شویی چیست

اگر شما هم از آن دست دوستان هستید که سوال شما قطعه شویی چیست می باشد ، همین مقاله را تا انتها مطالعه کنید .

قطعه شویی از گذشته تا کنون وجود دارد اما روش های آن متفات است . قطعه شویی عمدتا شستشوی قطعات خودرو ها یا ماشین آلات صنعتی می باشد که این قطعات در خودروها عمدتا قطعات موتور هستند . به همین دلیل اکثرا دستگاه های مربوط به این فرآیند را قطعه شور یا سیلندشور می نامند .

تماس با ما  :  ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

قطعه شویی چیست ؟ به زبان ساده ، شسشتوی قطعات صنعتی یک دستگاه توسط مواد شوینده مناسب ، به شکلی که تمامی آلودگی ها و چربی های موجود در قطعه ، که ناشی از کار قطعه در داخل دستگاه است از بین رفته و هم عمر مفید قطعه افزایش یافته و هم عملکرد دستگاه بهبود پیدا کند .

در گذشته زمانی که نیاز بود تا قطعات موتور شسشتو داده شوند به شیوه درستی و در داخل مغازه توسط شاگردان مغازه شسشتو داده می شد . این روش شستشو گذشته از اینکه سختی زیادی داشت و یا کثیفی زیادی هم تولید می کرد ، نظافت کامل قطعات را تضمین نمی کرد . از همین جهت کم کم نیاز به دستگاه هایی برای این کار بیشتر احساس شد .

از همین جهت دستگاه های قطعه شویی تولید و روانه بازار شدند . دستگاه های قطعه شویی در حال حاضر بهترین ماشین آلات صنعتی برای نظافت قطعات خودرو ها می باشند . این دستگاه ها با توجه به نوع طراحی دستگاه و نحوه عملکرد ، در مدت زمان بسیار کم و به شکل همزمان ، حجم بالایی از قطعات را بسیار با کیفیت تر از حالت دستی نظافت خواهد نمود . قطعه شویی عمر قطعات را بسیار افزایش داده و عملکرد انها را هر چه بهتر خواهد نمود .

قطعه شویی چه زمانی انجام می شود ؟

همانگونه که قطعات داخل موتور درحال کار هستد چربی و آلودگی همواره در داخل موتور روی قطعات وجود دارد از همین جهت مخصوصا در ماشین آلات بزرگ و سنگین نیاز به نطافت قطعات بیشتر احساس می شود . خودرو های سبک بسیار کمتر از خودرو های سنگین و دیزلی نیاز به نظافت دارند اما با این وجود دستگاه های قطعه شویی برای تمامی ماشین آلات طراحی شده و ساخته می شوند .

دستگاه های قطعه شویی متناسب با نوع ماشین آلات ساخته می شوند . گروه ماشین سازی صنعت مدرن یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های صنعتی و نظافتی در کشور ، دستگاه های قطعه شویی را در 4 کاربری مختلف شامل ، دستگاه قطعه شویی سبک ، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین تولید می نماید .

دستگاه های قطعه شویی متناسب با حجم کاری آنها ، و همچنین درصد مصرف انرژی و مواد شوینده و … بازدهی کاری کارگاه را بسیار افزایش داده و از همین جهت استفاده از این دستگاه ها بسیار مقرون به صرفه تر و یهینه تر است .

شرکت ماشن سازی صنعت مدرن تبریز ، انواع دستگاه های نظافتی و صنعتی را در خط تولید این کارخانه زیر نظر مهندسین متخصص دریک خط تولید منظم و مهندسی شده تولید و روانه بازار می نماید .

محصولات ما دارای 20 سال خدمات پس از فروش و همچنین 12 ماه گارانتی طلایی می باشد . جهت سفارش هریک از دستگاه ها در داخل و خارج از کشور می توانید با ما تماس بگیرید .


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی