دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

قطعه شوی ماشین

قطعه شویی

قطعه شوی ماشین

قطعه شوی ماشین

قطعه شوی ماشین

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز یکی از بزرگترین مراکز تولید دستگاه قطعه شوی ماشین در شمالغرب کشور می باشد.
این شرکت ماشین سازی برای تولید دستگاه های قطعه شویی و قالی شویی از مجهزترین آزمایشگاه ها و دانش روز دنیا بهره می برد به طوری که کلیه دستگاه های تولیدی ماشین سازی صنعت مدرن تبریز مطابق با استاندارادهای داخلی و خارجی می باشد.

جهت سفاش هریک از دستگاه های صنعتی و نظافتی با ما تماس بگیرید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز علاوه بر اشتغال جوانان در زمینه های کاری متفاوت موفق به صادرات محصولات خود به کشورهای همجوار و صنعتی اروپایی شده است که این صادرات نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این شرکت می باشد.
امروزه به دلیل استفاده بیشتر از ماشین آلات قطعات مصرفی آنها به مروز زمان کارایی خود را از دست می دهند.
از آنجایی که تعویض قطعه مصرفی با قطعه تازه هزینه زیادی برای شما در بردارد بهتر است به تمیزکاری و شسشوی قطعه مورد نظر بپردازید.
قطعه شوی ماشین یا همان دستگاه قطعه شور یکی از نمونه دستگاه های موجود در بازار می باشد که می تواند قطعات مورد نظر شما را از هرگونه کثیفی، روغن، گریس و … تمیز کند به طوری که باعث اختلال در کاربرد قطعه فوق نشود.
اگر شما هم در صنعت قطعه شویی اشتغال دارید می دانید که استفاده بهینه از انرژی و مواد شوینده معیار خرید یک دستگاه قطعه شوی می باشد.
از طرف دیگر اگر دستگاه های مورد استفاده شما کارایی لازم را نداشته باشد باعث عدم رضایت مراجعین می شود.
در همین راستا اگر به فکر خرید یا ارتقاء دستگاه های قطعه شویی خود هستید بهتر است با مشاوران و کارشناسان شرکت صنعت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در ارتباط باشید.

تولید دستگاه های قطعه شویی متناسب با انواع ماشین آلات

دستگاه های تولید شده توسط این شرکت ماشین سازی همانطور که اشاره شد دارای کیفیت بالا می باشد که نهایت استفاده بهینه از انرژی و مواد شوینده را برای شما ارمغان می آورد و با شست و شوی بی نظیر قطعات باعث رضایت مشتریان می شود.
دستگاه های قطعه شوی در مدل های سبک، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین تولید و به بازار ارائه می شود تا شما بر حسب نیاز محصول مورد نظر را خریداری نماید.
هم چنان کیفیت بالای دستگاه های تولید شده ماشین سازی صنعت مدرن تبریز نشان دهنده ضمانت آنها می باشد اما با این وجود و جهت آسایش و راحتی شما محصولا این شرکت محصولات خود را با گارانتی و خدمات پس از فروش به مدت طولانی ارائه می دهد.
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز قیمت ارائه شده برای انواع دستگاه قطعه شوی ماشین را به طور مناسب و به صورت نقد و اقساط در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که قیمت های ارائه شده از سوی این شرکت ماشین سازی قابل مقایسه با برندهای داخلی و خارجی نمی باشد.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی در باره انواع دستگاه های قطعه شوی ماشین و سایر دستگاه ها بهتر است از طریق پل های ارتباطی با مشاوران شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز در ارتباط باشید.

باتشکر


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی