دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

قیمت خشک کن لوله ای فرش

ابگیر فرش

قیمت خشک کن لوله ای فرش

قیمت خشک کن لوله ای فرش

قیمت خشک کن لوله ای فرش

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز، قیمت خشک کن لوله ای فرش را در سال جدید همانند سال های گذشته به قیمت مناسب در اختیار قالیشویی های محترم قرار داده است.

جهت دریافت لیست بروز قیمت با ما تماس بگیرید

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز یکی از بزرگترین تولید کننده دستگاه های نطافتی در شمالغرب کشور می باشد.
این شرکت ماشین سازی جهت راحتی شما مشتریان عزیز، قیمت خشک کن لوله ای فرش را به صورت نقد و اقساط در اختیار قالیشوی های محترم قرار می دهد بدین صورت که شما فقط با پرداخت 40 درصد قیمت دستگاه مورد نظر ، می توانید نسبت به استفاده از دستگاه مورد نظر اقدام نمایید.

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز، با تولید دستگاه های قالیشویی و قطعه شویی در اندازه و ابعاد مختلف علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان کشورمان، آماده ارائه خدمات دستگاه های ذکر شده در سطح وسیعی می باشد.
قیمت خشک کن لوله ای فرش بنا به نوسانات موجود در بازار را نمی توان به طور دقیق در این مقاله ذکر نمود ولی این اطمینان را به شما میدهیم که قیمت های ارائه شده از سوی این شرکت ماشین سازی کم نظیر در سطح کشور می باشد.
قطعات مورد استفاده در دستگاه های تولیدی شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز از قطعات با کیفیت موتوژن تبریز، هیوندای کره، اینورتر ایتالیا و… می باشد که علاوه بر تضمین کیفیت محصولات تولیدی این شرکت، شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز را متمایز از سایر شرکت های تولید کننده دستگاه های قطعه شویی و قالیشویی نموده است.
به دلیل وجود کارشناسان با تجربه در راس امور این شرکت ماشین سازی، کلیه محصولات تولیدی شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز علاوه بر استفاده در بازارهای داخلی، به کشورهای هم جوار و صنعتی اروپایی نیز صادر می شود که این صادرات نشان دهنده کیفیت بالای محصولات این شرکت ماشین سازی می باشد.

خرید خشک کن لوله ای فرش

ازمشکلاتی که به وفور در قالیشویی ها دیده شده است ایجاد چروک در سطح فرش می باشد، هم چنین برخی برند های نامعتبر خشک کن فرش لوله ای می توان به وجود لکه های زرد رنگ اشاره نمود.
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز به دلیل تلاش و دقت کارشناسان در تولید دستگاه های قالیشویی و قطعه شویی باعث افزایش رضایت مشتری از خدمات ارائه شده از سوی شرکت شما شده است.
کلیه محصولات تولید شده توسط این شرکت ماشین سازی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و داخلی می باشد.
شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز به دلیل اطمینان از کیفیت محصولات خود، کلیه دستگاه های قطعه شویی و قالی شویی را با یک سال گارانتی طلایی و 17 سال خدمات پس از فروش روانه بازار می کند.
شما می توانید برای دریافت دقیق قیمت خشک کن لوله ای فرش از طریق پل های ارتباطی، با ما در تماس باشید تا پاسخگویی شما عزیزان باشیم.


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی