دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز

ابگیر فرش

قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز

قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز

قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز

شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز، قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز را با توجه به تولید داخلی بودن دستگاه با شرایط مناسب در اختیار مراجعین قرار می دهد .

جهت سفارش انواع دستگاه های صنعتی ، نظافتی با ما تماس بگیرید :

۰۹۰۱-۱۴۵۹۰۳۵

هرساله افراد زیادی تمایل دارند که قالی های خود را برای شست و شو در اختیار قالی شویی ها قرار دهند .
برخی قالی ها به دلیل قدمت بالا و برخی نیز به دلیل داشتن رنگ های شیمیایی از حساسیت بالایی برخوردار می باشند و نمی توان شست و شوی این قالی ها را به روش های سنتی انجام داد.
همواره اعتبار یک قالی شویی معتبر به رضایت مشتریان از تمیزی قالی شسته شده و تحویل سر موقع قالی می باشد.
عمل شست و شوی قالی ها در کارگاه های قالی شویی در دو مرحله صورت می گیرد که در مرحله اول قالی مورد نظر را شست و شو  داده و در مرحله دوم اقدام به خشک کردن قالی می نمایند.
دستگاه خشک کن فرش همانطور که از نامش پیداست برای آبگیری فرش استفاده می شود به این صورت که با حرکت دورانی خود رطوبت قالی را در مدت زمان کم جذب می نماید.
دستگاه های آبگیر لوله ای یکی از دستگاه های پرکاربرد در کارگاه های قالی شویی می باشد که می تواند در مدت زمان کوتاهی آب موجود در قالی های شسته شده را جذب نماید.
قالی شویی هایی که برای خشک کردن قالی از آبگیر سنتی یا همان دیگ آبگیر استفاده می نمایند معمولا باعث ایجاد چروک بر روی سطح قالی می شوند.

مزیت استفاده از دستگاه آبگیر لوله ای

از مزیت های دستگاه های آبگیر لوله ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:
راندمان کاری و سرعت عمل این دستگاه ها در حد قابل قبولی می باشد و می توانند در عرض چند دقیقه آب موجود در سطح قالی را جذب نمایند.
امنیت این دستگاه ها مطابق با استانداردهای صحیح می باشد و به دلیل داشتن نشان استاندارد همواره استفاده بهینه از انرژی به عمل می آورد .
کلیه فرش های خشک شده توسط دستگاه های آبگیر لوله ای فاقد چروک می باشند .
قیمت دستگاه خشک کن قالی در سطح بازار همیشه بر حسب کارکرد های این دستگاه تعیین می شود و هر چه قدر قابلیت های یک دستگاه کم باشد به مراتب قیمت آن نیز پایین خواهد بود .
تجهیز نمودن کارگاه های قالی شویی به دستگاه های خشک کن قالی یک مشغله فکری برای صاحبان کارگاه می باشد و برای خرید این دستگاه اهمیت بیش تری می دهند تا اعتماد مشتریان خود را تحت هیچ شرایطی از دست ندهند.
قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز و سایر شهرهای کشورمان براساس معیارهایی مانند تولید داخلی یا خارجی بودن، کیفیت قطعات به کار رفته در تولید این دستگاه، خدمات پس از فروش و گارانتی دستگاه مورد نظر تعین می شود.
قیمت بالای دستگاه های خشک کن قالی نمی تواند تضمین کننده کیفیت بالا باشد و پیشنهاد می شود موقع خرید دو دستگاه مشابه کارایی های هر دو دستگاه را مورد بررسی قرار دهید.
مشتریان محترم برای خرید این دستگاه در صورت تمایل می توانند به شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز مراجعه کرده و با صرف هزینه مناسب دستگاه مورد نظر خود را خریداری نمایند .
قیمت دستگاه خشک کن قالی در تبریز به طور مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد و می توانید در صورت نیاز این دستگاه را با پیش پرداخت مناسب از شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز خریداری نمایید.

با تشکر


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی