دستگاه قالیشویی

دستگاه قطعه شویی

دستگاه آبگیر فرش

قیمت قطعه شور

قطعه شویی

قیمت قطعه شور

قیمت قطعه شور

قیمت قطعه شور

مشتریان محترم شرکت ماشین سازی صنعت مدرن تبریز ، بسیاری از مشتریان در رابطه با قیمت قطعه شور از ما سوال می کنند . لازم است تا در مورد قیمت قطعه شور ها توضیحاتی ارائه شود .

جهت استعلام قیمت ها با ما تماس بگیرید : ۰۹۰۱۱۴۵۹۰۳۵

باتوجه به اینکه دستگاه های قطعه شویی در یک اندازه تولید نمی شوند و معمولا در 4 اندازه و شاید بیشتر تولید می شوند . گروه ماشین سازی صنعت مدرن تبریز دستگاه های قطعه شور و شستشو قطعات موتور را در 4 اندازه مختلف تولید می کند که شامل دستگاه های قطعه شویی سبک ، نیمه سنگین ، سنگین و فوق سنگین می باشد که هر کدام برای کاربرد های مختلف ساخته شده اند .

برای شسشتوی قطعات سواری بهتر است از دستگاه های سبک یا نیمه سنگین استفاده شود . اگر کارگاه شما کوچک است و از دستگاه فوق سنگین استفاده می کنید باید توجه داشت باشید که ظرفیت این دستگاه نسبت به بقیه زیاد تر است و اگر تعداد قطعاتی که شسشتو خواهید داد کم هستند قسمت زیادی از سبد شما خالی خواهد ماند که در اینصورت دستگاه همان مقدار انرژی و شوینده مصرف خواهد کرد اما برای سبدی تقریبا خالی که مقرون بصرفه نیست .

به همین دلیل مجبور خواهید شد تا قطعات را جمع آوری کنید تا زمانی که به حد نصاب رسید آنها را در دستگاه بگذارید . اما در اینصورت ، هم مشتری شما معطل شده و عملا ابنکار ممکن نیست . پس خرید دستگاه باید متناسب با نوع نیاز کارگاه باشد . کارگاه هایی هستند که از چندین دستگاه فوق سنگین در کنار هم استفاده می کنند که بازهم بستگی به نیاز و حجم کاری کارگاه دارد . اما در مورد قیمت قطعه شور !

قیمت هریک از قطعه شور ها چقدر است ؟

یا توجه به نوسانات اخیر بازار و همچنین افزایش قیمت ها ، نمی توان به شکل قطعی یک لیست قیمت دقیق از محصولات ارائه کرد به این دلیل که هرروز قیمت ها در حال تغییر هستند و ارائه لیست قیمت ممکن است برای آن دست از مشتریانی که قبل از خرید قصد براآورد قیمت را دارند مناسب نباشد .

به همین دلیل همواره از مشتریان خود خواهشمندیم تا برای اطلاع از دقیق ترین لیست قیمت قطعه شور ها با ما تماس بگیرند تا آخرین قیمت دستگاه ها را خدمتشان اعلام نمائیم .

همچنین توجه داشته باشید که تمامی دستگاه های شرکت ماشین سازی صنعت مدرن با تخفیف ویژه ، قیمت مناسب و همچنین 20 سال خدمات پس از فروش و 12 ما گارانتی طلایی ارائه می شوند . جهت سفارش هریک از محصولات شرکت صنعت مدرن می توانید به راحتی از طریق پل های ارتباطی با ما در تماس باشید و مشاوره نمائید .

باتشکر شرکت صنعت مدرن تبریز


farabin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منو اصلی